Získejte perfektní přehled o byznysu díky reportům

Money S3 vám připraví přehledné grafy a reporty, ze kterých snadno poznáte, jak si vaše firma stojí.

Z jednoho místa navíc snadno odhalíte chyby vzniklé při zaúčtování a na pár kliknutí je opravíte. Modul Účetní analýzy s funkcí aktivní saldo vaší firmě nebo externí účetní ušetří hodiny práce díky výrazně rychlejšímu a jednoduššímu čištění salda.

Mějte přehled o financích ve své firmě

Díky Money S3 získáte detailní informace za aktuální účetní období, ale i za minulé roky, aniž byste mezi nimi museli přepínat. Takže třeba ziskovost snadno porovnáte mezi jednotlivými roky, kvartály, měsíci nebo týdny i několik let nazpět. A třeba jen podle IČ odběratele nebo střediska, které zakázku zpracovalo.

Navíc nemusíte každou analýzu dělat ručně. V modulu S3 Automatic si připravíte šablonu a zadáte, aby se analýza s reportem automaticky vygenerovala každý první den v měsíci. Víc už neřešíte – jen si prvního otevřete e-mail a stáhnete report.

S Money S3 si můžete vytvořit prakticky jakýkoliv report. Data k analýze vyberete sami, anebo využijete jednu z připravených šablon. Výsledek je ale vždycky stejný: přehledný výstup, ve kterém se okamžitě zorientujete.

blank

Využijte každé informace o svém skladu

Díky detailní analýze svého skladu získáte přehled o všech nákupech, prodejích i zisku. V modulu Skladové analýzy z přehledných reportů a grafů například snadno vyčtete, které zboží se prodává a které jenom zabírá místo ve skladu. Nebo na kterém zboží vyděláváte a které prodáváte se ztrátou.

blank

Jaké vlastnosti se vám budou hodit?

Jak se sledují data v Money S3 našim uživatelům

Ředitel Freelance.cz si pochvaluje, že v Money S3 si vše potřebné najde i sám bez účetní

„I když nejsem účetní, personalista nebo mzdový specialista, tak v Money S3 si většinu věcí dokážu najít sám. Nemusím s každou drobností chodit za naší účetní a ptát se, kde to v účetním programu najdu.”

Lukáš Jelínek
CEO Freelance Czech a Freelance.cz

Přečíst případovou studii

Napojte Money S3 na další služby