Úvod / Návody / Potvrzení uhrazené Aktualizace – Obnova podpory
Money S3 Minikurzy 2023
26. října v 9 hodin
30. října ve 14 hodin
Rezervovat místo

Potvrzení uhrazené Aktualizace – Obnova podpory

Money S3 obsahuje funkci, která upozorní uživatele, aby si zkontrolovali, zda mají zakoupenou a aktivovanou službu Podpora a aktualizace pro následující kalendářní rok. První připomenutí se zobrazí 11. prosince a bude se zobrazovat pouze těm, kteří mají v přístupových právech zvolenou možnost Povolit registraci produktu Money S3.

TIP: standardně si program zakoupení služby Podpora a aktualizace umí ověřit automaticky a sám provést aktivaci, avšak v případě blokování automatického ověřování je potřebné ruční potvrzení uživatele.

blank

Pokud jste službu Podpora a aktualizace 2022 ještě neuhradili, potvrďte volbu Připomenout později. Upozornění k aktualizaci Money S3 se spustí opět za 10 dní. Zároveň máte možnost přímo z tohoto okna přes volbu Zakoupit podporu, zakoupit Podporu a aktualizaci 2022 přes zákaznický portál.

Faktura na službu Podpora a aktualizace 2022 byla součástí listopadové aktualizační zásilky, pokud se k vám nedostala, je možné si ji vyžádat na našem obchodním oddělení.
Kontakt: obchod@money.cz alebo 549 522 511
nebo si ju vygenerujte na zákaznickém portálu.

Pokud jste již uhradili službu Podpora a aktualizace 2022 a neproběhla automatická aktivace, potvrďte volbu Obnovit podporu. Automaticky se vám spustí Průvodce registrací s přednastavenou volbou Obnovení aktivace. Potvrďte volbu tlačítkem Další, program se spojí s registračním serverem Solitea, který odešle do Money S3 nový aktivační kód, který vám prodlouží platnost Podpory a aktualizace do 31.12.2022.

INFO: aktivaci služby Podpora a aktualizace umíte provést i manuálně v Money S3. Postupujte přes tlačítko na horní liště Money / Pomoc, kontakty / Licenční manažer, záložka Správa licence a tlačítko Obnovit aktivaci. Výsledkem by měla být změna data platnosti služby vpravo nahoře.
blank

 

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

V případě problémů s Vaším Money S3 kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu, a to buď písemně přímo v Money S3 přes záložku Money / Zákaznická podpora nebo na podpora@money.cz nebo telefonicky na čísle 549 522 503 (pouze pro uživatele se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace).

Money S3 Minikurzy 2023
26. října v 9 hodin
30. října ve 14 hodin
Rezervovat místo
Zavřít reklamu
Money S3 Minikurzy 2023
26. října v 9 hodin
30. října ve 14 hodin
Minikurz 2023

Zúčastněte se Minikurzu online

Přihlaste se na oblíbený bezplatný Minikurz. Připravili jsme pro vás spoustu novinek.

Přihlásit se zdarma