Úvod / Návody / Import faktur z Shoptetu do Money S3? Otázka tří minut
blank
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Import faktur z Shoptetu do Money S3? Otázka tří minut

Jestliže máte e-shop postavený na Shoptetu a účetnictví vedete v Money S3, můžete si všechny objednávky nebo daňové doklady z e-shopu během chvilky poslat do účetního programu. Stačí propojit Shoptet a Money S3 pomocí modulu E-shop konektor.

Co je to Shoptet?

Shoptet je jeden z největších českých systémů na pronájem e-shopů. Na jeho jádře funguje více než 15 000 internetových obchodů a toto číslo neustále roste. Rychlý export faktur z Shoptetu do Money S3 je proto funkce, kterou zřejmě uvítáte. Propojení navíc umožní synchronizaci skladu, a to i na více e-shopech zároveň.

Nastavení propojení Money S3 a Shoptetu

Pro propojení Money S3 a Shoptetu je nutné mít zakoupený volitelný modul E-shop konektor. Ten si v Money S3 nastavíte přes kartu Money -> Možnosti a nastavení -> Obchodování na internetu.

V záložce Obecné zvolíte E-shop konektor, v záložce Adresář si můžete nastavit cenové hladiny pro dealery (pokud je používáte).

Dále si v záložce Doklady zvolíte, zda chcete importovat faktury, objednávky, nebo obojí a nastavíte si typy dokladů. Následně v záložce Soubory vyberete, kam se budou ukládat XML soubory z Money a odkud se budou importovat.

Plně automatický přenos

V Money S3 si můžete přenos dat zautomatizovat pomocí modulu S3 Automatic. Pro propojení mezi Shoptetem a Money S3 není nutný, ale s jeho pomocí si zjednodušíte práci s pravidelnými aktualizacemi. Bez tohoto modulu je potřeba každou aktualizaci v Money S3 ručně obsloužit na tři kliknutí E-shop konektorem.

  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

V případě problémů s Vaším Money S3 kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu, a to buď písemně přímo v Money S3 přes záložku Money / Zákaznická podpora nebo na podpora@money.cz nebo telefonicky na čísle 549 522 503 (pouze pro uživatele se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace).

blank
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení