Vše z Money / Produktové novinky/6 vylepšení Money S3 pro ještě vyšší uživatelský komfort
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

6 vylepšení Money S3 pro ještě vyšší uživatelský komfort

6 vylepšení Money S3 pro ještě vyšší uživatelský komfort
Seyfor, a. s.
30. 11. 2023
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se69
6 vylepšení Money S3 pro ještě vyšší uživatelský komfort

Nová verze Money S3 23.950 je malým předčasným vánočním dárkem pro každého uživatele, kterého v práci s programem brzdily nejrůznější chybové hlášky. Opravili jsme 6 nejčastějších problémů, aby byl váš konec roku bez zbytečných vrásek na čele. O které se jedná?

Hromadné odeslání Příkazů k úhradě? Money nyní zareaguje!

Provedli jsme změnu v chování programu při hromadném odesílání Příkazů k úhradě. Dříve pokud uživatel posílal více Příkazů k úhradě, kde na jednom z nich byla nepropustná chyba (např. špatně zadané číslo účtu apod.), akce odesílání se nezdařila a uživateli se ze souboru příkazů neodeslal ani jeden.

Pokud nyní v souboru Příkazů k úhradě dojde u některého z nich k chybě, dotčené příkazy nebudou odeslány a budou vyfiltrovány k opravě. Ostatní se bez problémů odešlou.

Díky tomu bude uživateli umožněno snazší opravy chyb, které doteď bránily plynulému procesu odesílání.

Konec problémů v Adresáři

V předchozích verzích programu bylo zjištěno (a nově opraveno), že:

  • Tisk Adresní karty mohl způsobit, že program přestal reagovat, pokud na adrese bylo vložené logo firmy. S verzí 23.950 jsme tuto chybu odstranili, a tisk Adresní karty proběhne bez problémů i v případě, že adresa obsahuje firemní logo.
  • Při použití volby Dotaz na datovou schránku na Kartě adresáře se zobrazovala chybová zpráva. S aktualizací je datová schránka vyhledávána automaticky, pokud je vyplněno IČ na adrese. V případě, že adresa nemá zadáno IČ, se otevře karta pro vyhledání datové schránky.

Člen družstva a zkrácený pracovní úvazek? Nyní je na ně spoleh

Zaznamenali jsme i nesrovnalosti v odvodech u zaměstnanců s druhem Pracovního poměru Člen družstva. Aktualizace nyní zajišťuje, že z těchto pracovních poměrů nebudou odváděny zákonné pojištění. Tímto krokem se eliminují nepřesnosti v povinných odvodech.

Zároveň, při otevření seznamu Mezd přímo z Karty zaměstnance s nastaveným zkráceným pracovním úvazkem došlo vždy k nechtěné změně hodnoty Týdenní pracovní doby. S novou verzí byla tato chyba opravena a původní hodnota Týdenní pracovní doby není již nahrazována výchozí hodnotou 40 hodin.

Nové formuláře pro tisk faktur i pro neplátce DPH

V této verzi jsme přidali i nové formuláře FV_210V.FRM a FV_210VM.FRM pro tisk vyúčtovací faktury pro neplátce DPH v domácí i cizí měně.

Tato aktualizace usnadňuje tisk faktur pro ty, kteří nejsou plátci DPH, bez nutnosti složitých postupů nebo nastavování dalších parametrů.

Do konce roku ještě jedna speciální verze!

Tato verze Money S3 přináší uživatelům řadu oprav a vylepšení, která usnadňují každodenní práci s programem. Není to však pro tento rok konečná.

Připravte se, před Vánoci plánujeme ještě další poslední aktualizaci pro rok 2023, která bude obsahovat legislativní změny pro rok 2024. Nainstalují si ji však pouze ti uživatelé, kteří již budou mít zaplacenou službu Podpory a aktualizace pro další rok. Neváhejte!

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.