Vše z Money / Produktové novinky/Importujte údaje ze všech pokladen do Money S3 najednou
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Importujte údaje ze všech pokladen do Money S3 najednou

Importujte údaje ze všech pokladen do Money S3 najednou
Seyfor, a. s.
21. 05. 2019
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2
Importujte údaje ze všech pokladen do Money S3 najednou

Používáte Money S3 a zároveň maloobchodní software Prodejna? Připravili jsme vylepšené propojení všech vašich pokladen s účetním systémem, které vám každý den ušetří desítky minut. Novou funkci máte v rámci Podpory a Aktualizace zdarma.

Ať už potřebujete do svých pokladních terminálů exportovat údaje nebo z nich importovat prodejky, nemusíte si už otevírat manažerskou část Prodejny. Vše rychle vyřešíte přímo z Money S3.

Na kartě Sklad v sekci Správa skladu přibyla ikona Prodejna. Stačí na ni kliknout, zvolit si import nebo export a za moment je hotovo. Tímto způsobem můžete zároveň komunikovat se všemi svými pokladnami.

Importy každých 10 minut

Potřebujete mít průběžně přehled, kolik se prodalo? S modulem S3 Automatic propojení mezi Prodejnou SQL a Money S3 automatizujete. Stačí si jen nastavit, jak často chcete ve skladu aktuální data. Informace se vám mohou aktualizovat třeba dvakrát denně, jednou za hodinu nebo i každých deset minut. Vy jste díky tomu neustále v obraze a včas doobjednáte další zboží.

Stejně tak si nastavíte automatické exporty, když potřebujete do pokladen poslat nová data. A pokud zrovna upravíte ceny a nechcete čekat, než se přednastavený export spustí, protože potřebujete aktualizaci ihned, jednoduše spustíte přenos manuálně.

E-mailová upozornění

Další novinkou pro majitele modulu S3 Automatic je, že si mohou nastavit zasílání e-mailů s výsledky exportu či importu. Stačí si na začátku vybrat, jestli chcete informovat o každém exportu nebo importu, či máte dostat zprávu jen v případě, že nastala chyba.

Jak novou funkci začít využívat

Otevřete si účetní systém a jděte na kartu Money. Klikněte na Možnosti nastavení a poté na Externí aplikace. Otevře se vám okno, ve kterém si nastavte propojení s Prodejnou SQL. Tento krok je nutný jen při prvním použití vylepšené komunikace.

Poté jděte na záložku Sklad a v sekci Správa skladu najdete ikonu Prodejna. Klikněte na ni a v nabídce uvidíte tři možnosti: export, import a Prodejna – Manažer. Pokud zvolíte třetí variantu, rovnou z Money se dostanete do svého maloobchodního softwaru, kde upravíte, jaké informace potřebujete přenášet.

Nebo si vyberte export či import, pár kliky svůj výběr potvrdíte a potom se už zahájí komunikace se všemi zvolenými pokladními místy zároveň.

Pokud chcete mít 100% jistotu, že máte propojení správně nastavené, objednejte si individuální servis přes Zákaznický portál na adrese zakportal.money.cz. Konzultant se k vašemu počítači vzdáleně připojí a vše zařídí.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení