Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 13.400
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Změny a novinky Money S3 verze 13.400

Seyfor, a. s.
14. 04. 2013
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 13.300 (v distribuci od 18. 3. 2013) a verzí 13.400 (v distribuci od 15. 4. 2013).

[toc depth=“1″]

[button href=“/podpora/podpora-a-aktualizace/“ class=“download inline“]Stáhnout Money S3 verze 13.400[/button]

Registr DPH

Seznam nespolehlivých plátců DPH – pohodlné on-line prověření obchodního partnera. Na veškerých dokladech v systému můžete pomocí tlačítka Registr DPH prověřit konkrétní subjekt. V Adresáři pak tuto funkci nabízí volba On-line Info / Registr plátců DPH – kontrola firmy. Volbou On-line Info / Registr plátců DPH – vyhledávání je pak možné prověřit libovolného plátce DPH.

Money

Možnosti a nastavení

  • V souvislosti se změnou jména Volksbank na Sberbank byl zaktualizován Seznam Peněžních ústavů i příslušný Homebanking.

Účetnictví

Pokladna a banka

  • Průvodce importem bankovních výpisů byl zoptimalizován. Importovaná data se nyní zobrazují na větší ploše. Jsou tak přehlednější a lépe čitelná.
  • Příkazy k úhradě, vygenerované prostřednictvím ABO formátu Komerční banky, nyní obsahují jedinečné číslo pro každý vygenerovaný příkaz. Tímto je zabráněno případnému odmítnutí příkazu ze strany banky kvůli duplicitě.

Závěrky

  • Při přecenění závazků a pohledávek nový systém kontroly prověří, není-li příslušná měna v systému vedena s nulovým kurzem a zabrání tak chybnému přecenění.

Obchod

Ostatní

  • Tisk faktury nebo skladového dokladu neuvádí výchozí číselný údaj o délce záruky u položek, které nemají záruční dobu definovánu nebo v případě doživotní záruky. Tisk výrobních čísel se v dokladech vytvořených od verze 13.400 řadí abecedně bez ohledu na pořadí, ve kterém byly do dokladu přidány. Doklady vytvořené ve starších verzích se tisknou beze změn.

Režie

Mzdy

  •  V tiskové sestavě Vyúčtování mezd jsou nově vykazovány  i Nepeněžní příjmy.

Ostatní

  • Dávkový import zásob z XML byl zoptimalizován a probíhá nyní bezobslužně.
  • Pro odesílání exportů tisku e-mailem byla zavedena možnost nastavit pomocí přepínače Přidat ke stávajícím příjemcům odeslání jak na e-mailovou adresu společnosti uvedené na dokladu, tak nově na jakoukoli e-mailovou adresu zadanou v poli Komu. Zároveň jsou e-maily vždy odesílány i na adresy nastavené v polích Kopie a Skrytá, a to bez ohledu na nastavení přepínače Přidat ke stávajícím příjemcům.
  • Nově byla použita pokročilá detekce výchozího e-mailového klienta, funkční i při nekorektně instalovaném rozhraní COM nebo MAPI.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.