Novinky z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 13.400
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Změny a novinky Money S3 verze 13.400

Seyfor, a. s.
14. 04. 2013
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 13.300 (v distribuci od 18. 3. 2013) a verzí 13.400 (v distribuci od 15. 4. 2013).

[toc depth=“1″]

[button href=“/podpora/podpora-a-aktualizace/“ class=“download inline“]Stáhnout Money S3 verze 13.400[/button]

Registr DPH

Seznam nespolehlivých plátců DPH – pohodlné on-line prověření obchodního partnera. Na veškerých dokladech v systému můžete pomocí tlačítka Registr DPH prověřit konkrétní subjekt. V Adresáři pak tuto funkci nabízí volba On-line Info / Registr plátců DPH – kontrola firmy. Volbou On-line Info / Registr plátců DPH – vyhledávání je pak možné prověřit libovolného plátce DPH.

Money

Možnosti a nastavení

  • V souvislosti se změnou jména Volksbank na Sberbank byl zaktualizován Seznam Peněžních ústavů i příslušný Homebanking.

Účetnictví

Pokladna a banka

  • Průvodce importem bankovních výpisů byl zoptimalizován. Importovaná data se nyní zobrazují na větší ploše. Jsou tak přehlednější a lépe čitelná.
  • Příkazy k úhradě, vygenerované prostřednictvím ABO formátu Komerční banky, nyní obsahují jedinečné číslo pro každý vygenerovaný příkaz. Tímto je zabráněno případnému odmítnutí příkazu ze strany banky kvůli duplicitě.

Závěrky

  • Při přecenění závazků a pohledávek nový systém kontroly prověří, není-li příslušná měna v systému vedena s nulovým kurzem a zabrání tak chybnému přecenění.

Obchod

Ostatní

  • Tisk faktury nebo skladového dokladu neuvádí výchozí číselný údaj o délce záruky u položek, které nemají záruční dobu definovánu nebo v případě doživotní záruky. Tisk výrobních čísel se v dokladech vytvořených od verze 13.400 řadí abecedně bez ohledu na pořadí, ve kterém byly do dokladu přidány. Doklady vytvořené ve starších verzích se tisknou beze změn.

Režie

Mzdy

  •  V tiskové sestavě Vyúčtování mezd jsou nově vykazovány  i Nepeněžní příjmy.

Ostatní

  • Dávkový import zásob z XML byl zoptimalizován a probíhá nyní bezobslužně.
  • Pro odesílání exportů tisku e-mailem byla zavedena možnost nastavit pomocí přepínače Přidat ke stávajícím příjemcům odeslání jak na e-mailovou adresu společnosti uvedené na dokladu, tak nově na jakoukoli e-mailovou adresu zadanou v poli Komu. Zároveň jsou e-maily vždy odesílány i na adresy nastavené v polích Kopie a Skrytá, a to bez ohledu na nastavení přepínače Přidat ke stávajícím příjemcům.
  • Nově byla použita pokročilá detekce výchozího e-mailového klienta, funkční i při nekorektně instalovaném rozhraní COM nebo MAPI.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Dlouhodobý majetek v účetnictví a dani z příjmů
14. 09. 2023
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních