Vše z Money/Money S3 v nové verzi automaticky zamyká výstupy k DPH
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Money S3 v nové verzi automaticky zamyká výstupy k DPH

Money S3 v nové verzi automaticky zamyká výstupy k DPH
Seyfor, a. s.
07. 07. 2022
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se5
Money S3 v nové verzi automaticky zamyká výstupy k DPH

Obsah

  Do nové verze Money 22.600 jsme zapracovali tři vylepšení, o která jste si psali. Nově Money S3 automaticky zamyká výstupy k DPH, takže nehrozí, že by je kolega omylem smazal. Dál jsme obrátili posloupnost párování úhrad a vylepšili přidávání sloupců.

  Zamykání přiznání k DPH a hlášení

  První z vylepšení ocení zejména účetní. Když zpracujete přiznání k DPH a kontrolní nebo souhrnné hlášení, stačí je uložit a výstupy se automaticky zamknou. Díky tomu se nestane, že někdo z vašich kolegů omylem smaže zpracované dokumenty.

  Výhodou je, že na uzamknutí nemusíte myslet – dojde k němu automaticky při uložení dokladu. Vaši kolegové mohou do přiznání k DPH a kontrolního či souhrnného hlášení nahlížet, ale bez potřebného oprávnění je neupraví a ani nesmažou.

  Vylepšené párování úhrad

  Až dosud se v Money párovaly úhrady a doklady od toho nejstaršího. Jenže řada z vás používá Money dlouhá léta a stávalo se, že máte v systému několik let starý doklad, který vám klient neuhradil. Typicky mohlo jít třeba o spornou zakázku, kterou se vám ještě s klientem nepodařilo dořešit.

  Pokud tento klient uhradil novou zakázku, automaticky se nabízelo spárování s nejstarším neuhrazeným dokladem.

  Abychom vám usnadnili práci, logiku párování jsme obrátili. Money nejdříve hledá vhodný doklad ke spárování v aktuálním roce. Pokud ho nenajde, hledá v loňském roce a postupně pokračuje do minulosti.

  Výhodou je, že obrácení postupu zároveň celé párování urychlilo. Nejvíce dokladů ke spárování je totiž v aktuálním roce.

  Všechny zmíněné novinky mají k dispozici jen uživatelé se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace 2022. Jestliže tuto službu nemáte aktivní, doporučujeme, abyste si ji zpětně objednali přes svůj Zákaznický portál.

  Pohodlnější přidávání sloupců

  Do seznamů v Money si můžete přidávat různé sloupce. V některých agendách jich máte na výběr až padesát. Najít ten správný v tak velké nabídce chvilku zabralo.

  Abychom vám přidávání sloupců usnadnili, nově stačí, když napíšete klíčové slovo. Money S3 vám nabídne pouze sloupce, které dané slovo obsahují. Z této zkrácené nabídky si už snadno vyberete. Následně nový sloupec přetáhnete na zvolené místo.

  Novinek a vylepšení je v novém Money S3 22.600 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

  Byly informace v článku užitečné?

  Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

  Ano
  Ne
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Aktualizujte si své Money S3

  Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

  Objevte i vy
  nová online
  školení
  Vybrat školení
  Zavřít reklamu
  Objevte si vy nová online školení