Vše z Money / Produktové novinky/Nová verze Money S3 vám již umožní založit nový účetní rok podle legislativy platné pro rok 2018
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Nová verze Money S3 vám již umožní založit nový účetní rok podle legislativy platné pro rok 2018

Seyfor, a. s.
13. 12. 2017
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2

Účetní rok 2018 s novými legislativními konstantami, rychlejší práce s bankovními doklady nebo rozšířená podpora pro malé neziskové organizace. Každý, kdo má zaplacenou aktualizaci pro příští rok, už se může těšit na novou verzi Money S3 – 18.000.

Nový účetní rok si založíte už teď

Už 14. prosince si můžete v Money založit nový účetní rok podle platné legislativy pro rok 2018. Legislativní konstanty jsme letos zpracovali o týden dříve než obvykle, abyste si všechno stihli vyřešit ještě před tím, než přijde ten nejrušnější vánoční shon.

Jestliže nemáte pro rok 2018 zaplacenou službu Podpora a Aktualizace, můžete si nový účetní rok založit taky. V takovém případě ale nedokážeme garantovat, že vyhovíte všem požadavkům legislativy. Více o tom, proč je Podpora a Aktualizace důležitá, si přečtěte na této stránce.

Postup k založení nového účetního roku najdete zde.
 

Novinka č. 1: Podpora pro neziskové organizace

Podporu účetnictví neziskových organizací přinesla už dřívější verze 17.900. Jenže zatímco tehdy změny pomohly hlavně větším neziskovkám, tentokrát usnadňují účetnictví i těm menším – s ročním obratem do 3 milionů Kč.

V nové verzi Money S3 už můžete vést přehled příjmů, výdajů, majetku a závazků, kterým v účetnictví nahradíte rozvahu a výsledovku. A dostanete k tomu i další silné nástroje, které znáte spíše z klasického (podvojného) účetnictví – například controlling.

Těšit se můžete i na upravený peněžní deník, ve kterém vidíte zaúčtování, nebo možnost účtovat odpisy přímo v rámci hospodářské či hlavní činnosti.

Novinka č. 2: Money hlídá termíny, ani nemusí být zapnuté

Změn doznal i modul Money S3 Automatic. Ten vás díky Připomínkovači automaticky upozorňuje na důležité události, aniž byste Money vůbec zapínali.

Už se tak nestane, že byste zapomněli uhradit fakturu za nájem kanceláře nebo zmeškali termín pro přiznání k DPH. Money vám to totiž bude každý den  připomínat.

Novinka č. 3: Práce s bankovními doklady je teď rychlejší

Pracujete často s bankovními doklady? Tak teď vám to půjde ještě rychleji. Nová verze Money je díky upravenému jádru při práci s bankovními doklady rychlejší než kdy dříve.

Vůbec nejvíce vyšší rychlost oceníte při provozu na síti, kdy je do programu přihlášených více uživatelů najednou.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení