Vše z Money / Produktové novinky/Nová verze Money S3 zjednodušuje práci účetním a zrychluje objednávky do zahraničí
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Nová verze Money S3 zjednodušuje práci účetním a zrychluje objednávky do zahraničí

Nová verze Money S3 zjednodušuje práci účetním a zrychluje objednávky do zahraničí
Seyfor, a. s.
30. 09. 2020
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se7
Nová verze Money S3 zjednodušuje práci účetním a zrychluje objednávky do zahraničí

V nejnovější verzi Money S3 – 20.800 – jsme na základě vašich podnětů vytvořili nové tiskové sestavy do účetnictví, přeložili objednávkové formuláře do cizích jazyků nebo zjednodušili rychlou navigaci ve skladech.

Dvě nové tiskové sestavy v účetnictví

Novinka, která potěší hlavně účetní. V Money máte nyní k dispozici novou tiskovou sestavu Kontrola zaúčtování, která za vás zkontroluje, zda máte na účtech 211 (Pokladna) a 221 (Bankovní účty) správně zaúčtované všechny položky. Novou tiskovou sestavu najdete v seznamu Bankovních dokladů a seznamu Pokladních dokladů.

Práci vám usnadní také tisková sestava Použití účtů v účetních výkazech, pomocí které si zkontrolujete, zda vám do rozvahy nebo výkazu zisků a ztrát správně vstupují všechny standardní účty z účtové osnovy. Pokud některý z účtů chybí, jednoduše jej doplníte.

Objednávky vydané nově v cizích jazycích

Objednáváte občas v zahraničí? Pak vás potěší, že objednávkové formuláře jsou nyní k dispozici také v angličtině, němčině a francouzštině. Stačí, když v Money vyberete formulář Objednávky pro zahraniční dodavatele, a nemusíte objednávku překládat ručně.

Máte-li více skladů, udělá vám radost také drobná novinka v navigaci – nově si v Money můžete navolit až 10 preferovaných skladů. Pomocí jednoduchého přepínače pak listujete mezi jednotlivými sklady a zjišťujete jejich aktuální stav.

Zůstatky z podrozvahového účtu převedete do dalšího roku

Tato novinka potěší hlavně neziskové nebo příspěvkové organizace – z pomocných podrozvahových účtů nově můžete převádět zůstatky do dalších let. To využijete například při čerpání dotací a grantů, které se překlenou přes účetní rok. Převod zůstatku aktivujete samostatně na každém účtu v účtové osnově.

A na závěr jedna maličkost. Na základě vašich podnětů a připomínek jsme vyladili v létě spuštěný modul Mzdy a personalistika. Za všechny náměty děkujeme a pevně věříme, že  vám modul bude dobře sloužit.

Novinek a vylepšení je v novém Money S3 20.800 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení