Novinky z Money / Produktové novinky/Nová verze Money S3 zjednodušuje práci účetním a zrychluje objednávky do zahraničí
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Nová verze Money S3 zjednodušuje práci účetním a zrychluje objednávky do zahraničí

Nová verze Money S3 zjednodušuje práci účetním a zrychluje objednávky do zahraničí
Solitea, a.s.
30. 09. 2020
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se7
Nová verze Money S3 zjednodušuje práci účetním a zrychluje objednávky do zahraničí

V nejnovější verzi Money S3 – 20.800 – jsme na základě vašich podnětů vytvořili nové tiskové sestavy do účetnictví, přeložili objednávkové formuláře do cizích jazyků nebo zjednodušili rychlou navigaci ve skladech.

Dvě nové tiskové sestavy v účetnictví

Novinka, která potěší hlavně účetní. V Money máte nyní k dispozici novou tiskovou sestavu Kontrola zaúčtování, která za vás zkontroluje, zda máte na účtech 211 (Pokladna) a 221 (Bankovní účty) správně zaúčtované všechny položky. Novou tiskovou sestavu najdete v seznamu Bankovních dokladů a seznamu Pokladních dokladů.

Práci vám usnadní také tisková sestava Použití účtů v účetních výkazech, pomocí které si zkontrolujete, zda vám do rozvahy nebo výkazu zisků a ztrát správně vstupují všechny standardní účty z účtové osnovy. Pokud některý z účtů chybí, jednoduše jej doplníte.

Objednávky vydané nově v cizích jazycích

Objednáváte občas v zahraničí? Pak vás potěší, že objednávkové formuláře jsou nyní k dispozici také v angličtině, němčině a francouzštině. Stačí, když v Money vyberete formulář Objednávky pro zahraniční dodavatele, a nemusíte objednávku překládat ručně.

Máte-li více skladů, udělá vám radost také drobná novinka v navigaci – nově si v Money můžete navolit až 10 preferovaných skladů. Pomocí jednoduchého přepínače pak listujete mezi jednotlivými sklady a zjišťujete jejich aktuální stav.

Zůstatky z podrozvahového účtu převedete do dalšího roku

Tato novinka potěší hlavně neziskové nebo příspěvkové organizace – z pomocných podrozvahových účtů nově můžete převádět zůstatky do dalších let. To využijete například při čerpání dotací a grantů, které se překlenou přes účetní rok. Převod zůstatku aktivujete samostatně na každém účtu v účtové osnově.

A na závěr jedna maličkost. Na základě vašich podnětů a připomínek jsme vyladili v létě spuštěný modul Mzdy a personalistika. Za všechny náměty děkujeme a pevně věříme, že  vám modul bude dobře sloužit.

Novinek a vylepšení je v novém Money S3 20.800 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce
Aktuální webináře
Úvod do účetnictví a daní pro podnikatele
26. 06. 2023
Dlouhodobý majetek v účetnictví a dani z příjmů
14. 09. 2023
Novinky v DPH 2023
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních