Vše z Money / Produktové novinky/Novinky, které v Money S3 chystáme na rok 2019
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Novinky, které v Money S3 chystáme na rok 2019

Novinky, které v Money S3 chystáme na rok 2019
Seyfor, a. s.
22. 01. 2019
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2
Novinky, které v Money S3 chystáme na rok 2019

Obvykle novinky v Money S3 oznamujeme až po jejich vydání, tentokrát však uděláme výjimku. Vůbec poprvé můžete nahlédnout za dveře vývojového oddělení a dozvědět se, jaká vylepšení pro vás chystáme na letošní rok. Některé vycházejí z vašich požadavků, jiné jsme pro vás nachystali my.

Zlepšíme funkce modulu Mzdy

Jeden z nejdůležitějších modulů Money S3 čekají funkční vylepšení. Už brzy se můžete těšit na rychlý výpočet mzdy u souběžných pracovních poměrů, snadný výpočet srážek a exekucí nebo výpočet průměrných a přepočtených stavů zaměstnanců.

„Chystáme pro vás řadu vylepšení, ať už je to více adres provozoven v Adresáři či další vylepšení propojení Money S3 s iDokladem. Postupně také pracujeme na dalším zrychlování celého systému.“

Vítězslav Švejda
manažer vývoje Money S3

Přidáme možnost nastavení více adres provozoven

V Adresáři přibude možnost přiřadit jedné firmě více adres provozoven, což zjednoduší vystavování dokladů či přípravu přehledů výkonnosti jednotlivých provozoven.

Ukončíme každodenní stahování bankovních výpisů

České banky na základě směrnice PSD2 přecházejí na otevřené bankovnictví. Tím zpřístupní například kurzovní lístky, platební transakce či příkazy k úhradě systémům třetích stran – a vy získáte možnost propojit Money S3 se svou bankou a sledovat v něm například platební transakce v reálném čase.

Rozšíříme propojení s iDokladem

Kombinace Money S3 + iDoklad bude v příštím roce ještě údernější. Chystáme pro vás užší propojení mezi systémy, například abyste mohli obousměrně přenášet vybrané údaje z účetnictví.

Zrychlíme systém

Koncem roku 2018 jsme zahájili přesun systémových tabulek do nového databázového systému SQLite. Tím postupně zvýšíme rychlost zpracovávání objednávek, vystavování faktur a dalších důležitých funkcí Money S3. Nejvíce se postupně zrychlí práce po síti.

Zjednodušíme aktualizace systému

Opravné a aktualizační balíčky pro Money S3 si od tohoto roku nainstalujete během chvilky. Tyto balíčky již nebudou převádět data do nové struktury, takže před aktualizací nemusíte nic zálohovat ani volat IT technika – vše vyřídíte sami.

Novinek bude v letošním roce mnohem více. Aby vám žádná neunikla, sledujte náš web a e-maily. A nezapomeňte, že novinky jsou přístupné pouze uživatelům s aktivovanou službou Podpora a Aktualizace 2019.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení