Novinky z Money / Produktové novinky/[Money S3 20.602] Nová verze Money vám ulehčí párování bankovních dokladů
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

[Money S3 20.602] Nová verze Money vám ulehčí párování bankovních dokladů

[Money S3 20.602] Nová verze Money vám ulehčí párování bankovních dokladů
Seyfor, a. s.
29. 06. 2020
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se0
[Money S3 20.602] Nová verze Money vám ulehčí párování bankovních dokladů

Když v nejnovější verzi Money S3 20.602 potřebujete spárovat platby s fakturami, máte to jednodušší než kdy dříve. Systém díky chytrému vyhledávání navrhne párování i těch plateb a dokladů, u kterých se mírně liší částka nebo variabilní symbol. Nové Money také obsahuje aktualizované evidenční listy důchodového pojištění nebo rozšiřuje možnosti typů skladových dokladů.

Pokročilejší párování bankovních dokladů

Párování plateb z bankovních výpisů s fakturami je teď v Money S3 jednodušší. Systém vám automaticky spáruje všechny položky se stejnou částkou nebo variabilním symbolem, ale nově díky pokročilým vyhledávacím filtrům páruje i položky, u kterých částka nebo variabilní symbol nejsou shodné.

Money vám v takovém případě navrhne, které platby a doklady navrhuje spárovat, a vy jen potvrdíte správnou možnost. U částek si dokonce můžete sami nastavit, jaký maximální rozdíl mezi částkou na faktuře a skutečnou platbou má systém navrhovat ke spárování. Teprve zbylé doklady, které se nespárují, napárujete ručně.

V jedné z následujících verzí navíc rozšíříme možnosti automatického párování také o párování plateb v cizích měnách.

Nové evidenční listy důchodového pojištění

V souvislosti s vládními opatřeními proti koronavirové krizi jsme v Money S3 aktualizovali evidenční listy důchodového pojištění, které nyní reagují na prodloužené lhůty OČR – ošetřování člena rodiny. Mzdoví účetní tak budou mít při zpracování mezd a důchodů jednodušší práci.

Všechny zmíněné novinky mají k dispozici jen uživatelé se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace 2020. Jestliže tuto službu nemáte aktivní, doporučujeme, abyste si ji zpětně objednali přes svůj Zákaznický portál.

Více možností plateb u typů skladových dokladů

Jestliže v Money využíváte typy (=šablony) skladových dokladů, potěší vás, že nově máte možnost uvést na typový doklad bezhotovostní platbu – tedy platbu kartou. Systém vám pak automaticky vygeneruje skladový doklad, například prodejku, který obsahuje všechny potřebné údaje pro platbu kartou.

Tuto novinku jsme zavedli na vaše přání a usnadní vám vystavování skladových dokladů. I nadále máte samozřejmě možnost připravit typ skladového dokladu pro platbu v hotovosti.

Naše školení se vrací

Po přestávce způsobené koronavirovou krizí opět pořádáme prezenční školení – aktuálně bychom Vás rádi pozvali na Letní školu s Money S3, kde si můžete vybrat z kurzu účetnictví nebo skladového hospodářství. Školení pořádáme v Brně, v Praze a v Ostravě.

Těšíme se, až vás konečně zase uvidíme.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Daň z příjmů práv. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních