Vše z Money / Produktové novinky/[Money S3 20.602] Nová verze Money vám ulehčí párování bankovních dokladů
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

[Money S3 20.602] Nová verze Money vám ulehčí párování bankovních dokladů

[Money S3 20.602] Nová verze Money vám ulehčí párování bankovních dokladů
Seyfor, a. s.
29. 06. 2020
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se0
[Money S3 20.602] Nová verze Money vám ulehčí párování bankovních dokladů

Když v nejnovější verzi Money S3 20.602 potřebujete spárovat platby s fakturami, máte to jednodušší než kdy dříve. Systém díky chytrému vyhledávání navrhne párování i těch plateb a dokladů, u kterých se mírně liší částka nebo variabilní symbol. Nové Money také obsahuje aktualizované evidenční listy důchodového pojištění nebo rozšiřuje možnosti typů skladových dokladů.

Pokročilejší párování bankovních dokladů

Párování plateb z bankovních výpisů s fakturami je teď v Money S3 jednodušší. Systém vám automaticky spáruje všechny položky se stejnou částkou nebo variabilním symbolem, ale nově díky pokročilým vyhledávacím filtrům páruje i položky, u kterých částka nebo variabilní symbol nejsou shodné.

Money vám v takovém případě navrhne, které platby a doklady navrhuje spárovat, a vy jen potvrdíte správnou možnost. U částek si dokonce můžete sami nastavit, jaký maximální rozdíl mezi částkou na faktuře a skutečnou platbou má systém navrhovat ke spárování. Teprve zbylé doklady, které se nespárují, napárujete ručně.

V jedné z následujících verzí navíc rozšíříme možnosti automatického párování také o párování plateb v cizích měnách.

Nové evidenční listy důchodového pojištění

V souvislosti s vládními opatřeními proti koronavirové krizi jsme v Money S3 aktualizovali evidenční listy důchodového pojištění, které nyní reagují na prodloužené lhůty OČR – ošetřování člena rodiny. Mzdoví účetní tak budou mít při zpracování mezd a důchodů jednodušší práci.

Všechny zmíněné novinky mají k dispozici jen uživatelé se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace 2020. Jestliže tuto službu nemáte aktivní, doporučujeme, abyste si ji zpětně objednali přes svůj Zákaznický portál.

Více možností plateb u typů skladových dokladů

Jestliže v Money využíváte typy (=šablony) skladových dokladů, potěší vás, že nově máte možnost uvést na typový doklad bezhotovostní platbu – tedy platbu kartou. Systém vám pak automaticky vygeneruje skladový doklad, například prodejku, který obsahuje všechny potřebné údaje pro platbu kartou.

Tuto novinku jsme zavedli na vaše přání a usnadní vám vystavování skladových dokladů. I nadále máte samozřejmě možnost připravit typ skladového dokladu pro platbu v hotovosti.

Naše školení se vrací

Po přestávce způsobené koronavirovou krizí opět pořádáme prezenční školení – aktuálně bychom Vás rádi pozvali na Letní školu s Money S3, kde si můžete vybrat z kurzu účetnictví nebo skladového hospodářství. Školení pořádáme v Brně, v Praze a v Ostravě.

Těšíme se, až vás konečně zase uvidíme.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení