Vše z Money / Produktové novinky/Novinky v e-shop konektoru, rozpis zaúčtování i nová datová věta ONZ
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Novinky v e-shop konektoru, rozpis zaúčtování i nová datová věta ONZ

Novinky v e-shop konektoru, rozpis zaúčtování i nová datová věta ONZ
Seyfor, a. s.
31. 08. 2023
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se16
Novinky v e-shop konektoru, rozpis zaúčtování i nová datová věta ONZ

Nová verze Money S3 23.700 přichází s vylepšením v oblasti e-shop konektoru Money S3 by Seyfor. Aktualizace umožní uživatelům specifikovat od jakého konkrétního data chtějí provést první synchronizaci dat. Co všechno jsme si pro vás s novou verzí připravili?

Nastavení data prvního stažení dokladů pro shoptet konektor

Pro uživatele, kteří využívají Shoptet doplněk Money S3 by Seyfor k synchronizaci dat, přinášíme novou možnost v nastavení propojení.

Konkrétně se jedná o možnost nastavit si počáteční datum pro první stažení patřičných dokladů, jako jsou objednávky a faktury, ze Shoptet e-shopu. Dříve docházelo u uživatelů, kteří na Shoptet e-shopové platformě fungují již delší čas, ke stahování celé historie dokladů od počátku existence jejich e-shopu, což bylo častokrát nevyhovující. Nová aktualizace umožní uživatelům specifikovat od jakého konkrétního data chtějí první synchronizaci provést.

Tato funkce bude aktivní pouze při prvním stažení dat. Uživatelé budou moci jednoduše definovat datum, od kterého chtějí začít synchronizovat své doklady. Tímto způsobem budou moci lépe spravovat svá data, optimalizovat časové zdroje a získat přesnější přehled o dění ve svém e-shopu.

Nová tisková sestava Rozpisu zaúčtování

S novou verzí 23.700 jsme pro uživatele připravili novinky spojené i s našimi Kartami zaúčtování mezd a zaúčtování záloh. Obě karty rozšiřujeme o nový prvek v nabídce – tiskovou sestavu Rozpis zaúčtování. Tato nová funkce přináší ještě větší flexibilitu a efektivitu do procesu zaúčtování.

Jsme si plně vědomi různorodých potřeb našich klientů, a proto jsme zahrnuli možnost exportu Rozpisu zaúčtování mezd do formátu Excel. Tímto krokem vám poskytujeme maximální flexibilitu při práci s daty a umožňujeme vám provádět další analýzy a úpravy dle vašich specifických požadavků.

Oznámení o nástupu do zaměstnání (skočení zaměstnání)

Implementovali jsme do Oznámení o nástupu do zaměstnání (skočení zaměstnání) nový funkční prvek – vestavěnou podporu pro novou datovou větu ONZ 2022 verze 1.2 v rámci Exportu do XML pro ČSSZ. K tomu jsme vytvořili nové XSD schéma, aby byla vaše komunikace s ČSSZ plynulá a spolehlivá.

Rádi bychom zdůraznili, že veškeré dosud podporované datové věty (ONZ 2022 verze 1.2, verze 1.1, verze 1.0 a ONZ 2009) budou i nadále akceptovány v produkčním prostředí, a to až do 30. září 2023. To vám dá čas na adaptaci. 30. září 2023 poté bude příjem datové věty ONZ 2009 (vztahující se k období do 31. 3. 2022) ukončen.

Dodržujeme naše standardy

Díky pravidelným aktualizacím Money S3 máte jistotu, že pracujete se všemi dostupnými nástroji a funkcemi. Aktualizace systému je nezbytná nejen pro optimalizaci vaší práce, ale také pro zajištění kompatibility s novými technologiemi a standardy.

Vaše připomínky a potřeby jsou pro nás cenným zdrojem inspirace. Věříme, že naše snaha o neustálé zlepšování Money S3 přispěje k vašemu pohodlí a efektivitě.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení