Vše z Money / Produktové novinky/Nový rok s novou verzí Money S3 23.001
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Nový rok s novou verzí Money S3 23.001

Nový rok s novou verzí Money S3 23.001
Seyfor, a. s.
21. 12. 2022
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se48
Nový rok s novou verzí Money S3 23.001

S příchodem nového roku přichází i nejnovější verze Money S3 23.001, na kterou můžete bez problémů přejít, pokud máte zaplacenou službu Podpora a Aktualizace na rok 2023. Práci a čas vám ušetří nová funkce kopírování Pokladních dokladů a Bankovních dokladů z minulých let nebo funkce hromadného exportu dokladů do formátu PDF.

Nový účetní rok 2023

Již nyní máte možnost si v aktuální verzi Money S3 založit nový účetní rok. Zároveň si můžete být jistí, že jeho založení proběhne dle legislativy, která je platná pro rok 2023. I letos jsme totiž s dostatečným předstihem zpracovali všechny legislativní konstanty a účetní seznamy tak, abyste do nového roku přecházeli s klidem, připravení a bez většího pracovního stresu. 

 

Pokud nemáte pro rok 2023 zaplacenou službu Podpora a Aktualizace, můžete si nový účetní rok založit také, ale nemůžeme vám garantovat, že vyhovíte všem požadavkům legislativy. Proto silně doporučujeme, abyste si Podporu a Aktualizaci 2023 objednali.

Zároveň bychom vás rádi upozornili, že v případě nejasností nebo nutnosti pomoci jsme pro vás připravili webovou stránku money.cz/novyrok, na které naleznete vždy všechny potřebné informace a nejčastější otázky na začátku roku 2023.

Doklady z minulého roku převedete nyní snadno a rychle

S přechodem do nového roku se z účetního hlediska pojí několik povinných úkonů, které však většinou obnáší spíše stres a hodiny opakující se práce. Ve spojení s pokladními a bankovními doklady lze zmínit například situaci, kdy je třeba řadu dokladů převést do nového roku. Některé z nich jsou však již známé a opakují se. Vzniká zde tedy prostor pro usnadnění vaší práce s danými doklady v podobě možnosti doklady zkrátka pouze překopírovat.

Nová verze Money S3 přichází s novou funkcionalitou v seznamu Pokladních dokladů a Bankovních dokladů, která vám snadno a automaticky do nového roku překopíruje ty doklady, které zrovna potřebujete.

Jak na to ve 3 krocích:

  1. Ve spodní části seznamu se zobrazují záložky roků.
  2. Přepnutím na záložku jiného roku se zobrazí doklady z daného roku.
  3. Zároveň se povolí funkce Kopírovat, která doklad pod kurzorem zkopíruje do aktuálního roku, ve kterém je Money spuštěno, a doplní systémové datum.

Zefektivnění práce v podobě exportu více souborů do formátu PDF

Všechny seznamy dokladů jsou nyní rozšířené o novou praktickou funkci, která vám výrazně usnadní práci s nimi. Jedná se o funkci hromadného exportu dokladů do formátu PDF.

Jak na to v 5 krocích:

  1. Označte více záznamů.
  2. Stiskněte funkci pro tisk dokladu.
  3. Zobrazí se průvodce tiskem, ve kterém je nově umístěna funkce Export do PDF.
  4. Po spuštění této funkce se zobrazí okno ke zvolení složky pro export.
  5. Po jejím výběru dojde k exportu všech označených dokladů do jednotlivých PDF souborů.

To není zdaleka všechno

V nové verzi Money S3 23.001 na vás kromě výše zmíněných technických změn čekají i další vylepšení a novinky, které by vám měly v novém roce vaši práci více ulehčit a zefektivnit. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení