Vše z Money / Produktové novinky/Připravili jsme Money na EET a vylepšili kontrolní hlášení
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Připravili jsme Money na EET a vylepšili kontrolní hlášení

Seyfor, a. s.
08. 11. 2016
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2

Už za pár týdnů se prvních podniků dotkne elektronická evidence tržeb. Díky ERP Money se jí bát nemusíte. Připravili jsme nový modul, který se o ni postará automaticky.

Novinek jsme samozřejmě v nové verzi ERP Money 1.7.10.4641 nachystali mnohem víc. Jejich kompletní výčet najdete v odkazu na konci článku. Aktualizaci pak tradičně stáhnete ze stránek Money:

EET pomůže vyřešit nový modul

Jednou z nejskloňovanějších zkratek poslední doby je EET – tedy elektronická evidence tržeb. Prvních firem se dotkne v prosinci, a proto je na ni už teď připravené i Money. Nově si do něj totiž můžete přidat modul Evidence tržeb.

S jeho pomocí elektronickou evidenci tržeb ve své firmě jednoduše vyřešíte. Stačí pouze nastavit, kterých skupin dokladů se evidence týká. O zbytek se už postará Money.

Vše si navíc můžete v Money vyzkoušet už nyní. Od začátku listopadu totiž běží testovací provoz systému EET na daňovém portálu.

Stačí jen modul aktivovat a začít cvičně evidovat. Vše si tak s reálnými daty včas vyzkoušíte nanečisto a ověříte si, že doklady mají všechny náležitosti. A přechod do ostrého režimu bude ještě jednodušší.

Je nám ale jasné, že z nového modulu, který funguje on-line, můžete mít obavy. Proto na našem webu najdete návod, který vás provede jeho nastavením.

Podrobnější popis řešení EET v ERP Money, včetně informací, jak si prostřednictvím Money poradíte s mobilním prodejem, najdete v naší EET poradně.

Vylepšili jsme podání kontrolního hlášení

Další důležitou novinkou je vylepšené podání kontrolního hlášení. Na vaše žádosti jsme k této funkci nově přidali možnost zadávat do kontrolního hlášení i přijaté prodejky. Využijí ji například firmy se stánkovým prodejem, které nakupují zboží přes pokladnu.

Navíc jsme v agendě kontrolního hlášení udělali řadu dalších úprav, které vám zjednoduší a usnadní její používání.

Kompletní přehled novinek a změn v aktuální verzi ERP Money najdete na této stránce.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení