Od tvůrců úspěšného účetního programu

Novinky z Money / Produktové novinky/Připravili jsme Money na EET a vylepšili kontrolní hlášení

Připravili jsme Money na EET a vylepšili kontrolní hlášení

Připravili jsme Money na EET a vylepšili kontrolní hlášení

Už za pár týdnů se prvních podniků dotkne elektronická evidence tržeb. Díky ERP Money se jí bát nemusíte. Připravili jsme nový modul, který se o ni postará automaticky.

Novinek jsme samozřejmě v nové verzi ERP Money 1.7.10.4641 nachystali mnohem víc. Jejich kompletní výčet najdete v odkazu na konci článku. Aktualizaci pak tradičně stáhnete ze stránek Money:

EET pomůže vyřešit nový modul

Jednou z nejskloňovanějších zkratek poslední doby je EET – tedy elektronická evidence tržeb. Prvních firem se dotkne v prosinci, a proto je na ni už teď připravené i Money. Nově si do něj totiž můžete přidat modul Evidence tržeb.

S jeho pomocí elektronickou evidenci tržeb ve své firmě jednoduše vyřešíte. Stačí pouze nastavit, kterých skupin dokladů se evidence týká. O zbytek se už postará Money.

Vše si navíc můžete v Money vyzkoušet už nyní. Od začátku listopadu totiž běží testovací provoz systému EET na daňovém portálu.

Stačí jen modul aktivovat a začít cvičně evidovat. Vše si tak s reálnými daty včas vyzkoušíte nanečisto a ověříte si, že doklady mají všechny náležitosti. A přechod do ostrého režimu bude ještě jednodušší.

Je nám ale jasné, že z nového modulu, který funguje on-line, můžete mít obavy. Proto na našem webu najdete návod, který vás provede jeho nastavením.

Podrobnější popis řešení EET v ERP Money, včetně informací, jak si prostřednictvím Money poradíte s mobilním prodejem, najdete v naší EET poradně.

Vylepšili jsme podání kontrolního hlášení

Další důležitou novinkou je vylepšené podání kontrolního hlášení. Na vaše žádosti jsme k této funkci nově přidali možnost zadávat do kontrolního hlášení i přijaté prodejky. Využijí ji například firmy se stánkovým prodejem, které nakupují zboží přes pokladnu.

Navíc jsme v agendě kontrolního hlášení udělali řadu dalších úprav, které vám zjednoduší a usnadní její používání.

Kompletní přehled novinek a změn v aktuální verzi ERP Money najdete na této stránce.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce
Nejbližší webináře

Legislativní novinky pro účetní
a podnikatele.

Spokojení nebo zdarma
Ukázat všechny