Novinky z Money / Tipy ze zákaznické podpory/Připravte se na kontrolní hlášení s novou verzí Money S3 včas. V lednu bude pozdě
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Připravte se na kontrolní hlášení s novou verzí Money S3 včas. V lednu bude pozdě

Solitea, a.s.
20. 12. 2015
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2

Jak už nepochybně dobře víte, od 1. ledna 2016 začne platit povinné elektronické podávání seznamu přijatých a vydaných daňových dokladů. Takzvané kontrolní hlášení se týká všech plátců DPH a Money S3 je na něj samozřejmě dobře připraveno. Připravte se proto na něj i vy a aktualizujte na novou verzi včas.

Přechod na novou verzi Money S3 16.050 bez otálení vám zajistí, že všechny vaše nově vznikající doklady od 1. 1. 2016 budou v souladu s aktuálními legislativními změnami.

Verze obsahuje například nový číselník členění DPH, kontroly vyplnění povinných polí v souvislosti s kontrolním hlášením a mnoho dalších úprav.

Za nedodržení hrozí pokuta, náprava je obtížná

Včasnou aktualizací se nejen vyhnete velmi obtížné zpětné úpravě chybně vystavených dokladů podle pravidel kontrolního hlášení, ale také případné pokutě, která při nedodržení platné legislativy dosahuje až 50 000 Kč.

Začněte nový rok s novou verzí

Mnohem jednodušší a lepší je zahájit nový rok s Money S3 verze 16.050, která obsahuje jak veškerou platnou legislativu, tak přípravu na kontrolní hlášení.

Vše provedete v klidu ještě před koncem roku a získáte jistotu, že vystavujete doklady hned od 1. 1. správně.

Při této příležitosti jsme proto pro vás připravili speciální stránku, na které najdete jak detailní informace, tak videonávody a přesné postupy, jak snadno přejít na novou verzi.

Přejít na poslední verzi Money S3 >>

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce
Aktuální webináře
Úvod do účetnictví a daní pro podnikatele
26. 06. 2023
Dlouhodobý majetek v účetnictví a dani z příjmů
14. 09. 2023
Novinky v DPH 2023
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních