Vše z Money/Projděte si s námi zbrusu nový web Money S3
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Projděte si s námi zbrusu nový web Money S3

Projděte si s námi zbrusu nový web Money S3
Seyfor, a. s.
29. 04. 2022
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se7
Projděte si s námi zbrusu nový web Money S3

Obsah

  Stránky systému Money S3 dostaly nový, modernější háv. Některý obsah se změnil, jiný zůstal stejný, přinášíme proto stručného průvodce novinkami.

  Webové stránky Money.cz vám již dlouho slouží jako spolehlivý rozcestník, ať už nový či dlouholetý uživatel Money S3. Mnoho z vás na nich hledá nejen informace k samotnému systému, jako jsou návody, či dokumentace, ale velice oblíbený je i náš blog, ve kterém pro vás pravidelně i legislativní a další články.

  Hnacím motorem bylo zjednodušení

  Pokrok nelze zastavit, a abychom i nadále zajistili užitečnost webu, rozhodli jsme se mu dát zcela novou podobu. Ta kromě modernějšího designu zahrnuje i přehlednější strukturu, která vám výrazně usnadní orientaci a umožní vám rychle najít přesně ty informace, které potřebujete.

  Věříme, že na novém webu se rychle zorientujete. I přesto jsme to ale rozhodli ulehčit vám to a připravili jsme vám krátké shrnutí, kde nově najdete všechny důležité informace.

  Kde najdu aktuální verzi Money S3?

  Nejnovější verzi systému naleznete v nové sekci Podpora, pod záložkou “Ke stažení” – ta vás přesměruje do Zákaznického portálu.

  Po kliknutí na Ke stažení se otevře stránka Aktualizace, kde kliknete na ikonu Money S3 a zadáte licenční číslo vašeho systému (přihlášení uživatelé tento krok mohou vynechat).

  Poté už stačí jen kliknout na tlačítko Zobrazit soubory, čímž zobrazíte seznam souborů:

  TIP: Jednodušší a rychlejší cestou je stažení aktualizace přímo z rozhraní programu Money S3, k čemuž slouží tlačítko Ověřit aktuální verzi.

  Kde najdu informace o aktualizacích?

  Opět využijte záložku Podpora a klikněte na Novinky v Money S3. Dostanete se do blogové části webu, kde máte k dispozici jak přehled novinek, tak i seznam vydaných aktualizací včetně informací o změnách a opravách:

  Kde najdu informace o konkrétním požadavku a/nebo nápovědu?

  K dokumentaci, návodům a dalším užitečným informacím se dostanete rovněž pomocí tlačítka Podpora.

  Zde klikněte na sekci Návody, kde naleznete přehledně seřazené textové návody i novinky ze světa Money S3.

  Jako zdroj detailnějších informací pak slouží záložka Dokumentace skrývající archiv PDF souborů s technickými údaji, dokumentací jednotlivých modulů, formuláři žádostí a další užitečné údaje.

  TIP: Pro rychlou pomoc rovněž můžete využít i nápovědu přímo v Money S3, kterou vyvoláte stisknutím klávesy F1.

  Kde najdu seznam vlastností Money S3?

  Přehledný seznam základních i volitelných vlastností Money S3 zobrazíte kliknutím na tlačítko Vlastnosti. Kromě stručného popisu každého modulu stránka slouží rovněž i jako rozcestník k detailnějším informacím.

  Na záložce Ceník kompletů pak naleznete přehled všech nabízených kompletů Money S3. Pro detailní popis včetně ceny stačí jen kliknout na ikonu daného kompletu:

  Zcela novou funkcí pak je Konfigurátor umožňující vám sestavit si Money S3 na míru vašim požadavkům několika kliknutími. Samozřejmostí je uvedení přesné ceny a porovnání s již existujícími komplety.

  Kde najdu kontakt na podporu?

  Chcete-li se spojit s našimi specialisty, rozbalte záložku Kontakt a klikněte na jednu z možností. Naleznete zde e-maily a telefony pro obchodní i technické kontakty, přístup k databázi našich účetních poradců a také seznam obchodních partnerů:

  Kde najdu nabídku školení?

  Nepřijdete ani o širokou nabídku vzdělávacích kurzů Money S3. Ty se nachází pod záložkou Školení na vrchní liště, po jejímž rozkliknutí se vám zobrazí seznam všech nabízených kurzů i s odkazem na detail.

  Máte další dotazy?

  Věříme, že nový web vám bude sloužit ještě lépe než ten původní. V případě jakýchkoli dotazů se pak neváhejte obrátit na náš e-mail obchod@money.cz, případně telefonicky na 549 522 511.

  Byly informace v článku užitečné?

  Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

  Ano
  Ne
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Aktualizujte si své Money S3

  Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

  Objevte i vy
  nová online
  školení
  Vybrat školení
  Zavřít reklamu
  Objevte si vy nová online školení