Vše z Money / Produktové novinky/S novou verzí Money přichází Inbox Plus, který umí vyčítat i PDF faktury
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

S novou verzí Money přichází Inbox Plus, který umí vyčítat i PDF faktury

S novou verzí Money přichází Inbox Plus, který umí vyčítat i PDF faktury
Seyfor, a. s.
29. 06. 2023
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se18
S novou verzí Money přichází Inbox Plus, který umí vyčítat i PDF faktury

Aktualizace na novou verzi Money S3 23.600 umožní uživatelům vyčítat dokumenty nově v řadě dalších nestandardizovaných formátech. Ve skladových dokladech byl navíc přidán nový filtr a Money nyní umí převzít i typy dokladů z minulých let. Zjistěte více!

Vyčítání dokladů v PDF, JPEG či PNG? Není problém!

Modul Inbox je od nové verze rozšířen o vylepšenou funkcionalitu nazvanou Inbox Plus. Tento modul přináší uživatelům možnost vyčítat doklady přímo v rámci systému Money díky integrované OCR službě Rossum. S novým modulem je nyní možné vyčítat dokumenty i ve formátech PDF, JPEG a jiných nestandardizovaných formátech.

Jednou z klíčových výhod použití OCR služby Rossum je rychlost a přesnost, s jakou je schopna zpracovat a extrahovat data z dokumentů. Bez ohledu na to, zda se jedná o faktury, účtenky, objednávky nebo jiné typy dokumentů, OCR systém dokáže převést tištěný nebo psaný text do elektronické podoby s minimálními chybami.

Je však třeba poznamenat, že je tato funkcionalita zpoplatněná. Za každý vyčtený dokument prostřednictvím modulu Inbox Plus bude účtován poplatek ve výši 5 Kč. Tato částka je určena k pokrytí nákladů spojených s poskytováním OCR služby a jejím neustálým vylepšováním. Množství vyčtených dokumentů a příslušnou částku lze zjistit přímo v programu.

Pokud máte zájem o aktivaci modulu Inbox Plus, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na telefonním čísle 549 522 511. Naši zástupci vám poskytnou veškeré potřebné informace ohledně aktivace a poplatků souvisejících s tímto rozšířením.

Filtrování skladových dokladů podle platidel

Na seznamu Skladových dokladů jsme provedli aktualizaci, která přináší novou funkci. Do jednoduchého filtru byla přidána možnost filtrovat skladové doklady podle platidel, která jsou uvedena v seznamu Nepeněžních platidel.

Tato nová možnost filtrování umožňuje uživatelům rychle a efektivně vyhledávat skladové doklady na základě specifických platidel, která jsou přiřazena k jednotlivým dokladům. To je zejména užitečné pro ty, kteří mají rozmanité platební metody nebo používají různé typy nepeněžních prostředků.

Prostřednictvím jednoduchého rozhraní filtru si můžete vybrat konkrétní platidla, která vás zajímají, a systém zobrazí pouze skladové doklady, která jsou s těmito platidly spojena. Tímto způsobem můžete rychle identifikovat a procházet pouze ty skladové doklady, které jsou relevantní pro vaše požadavky a podnikové procesy.

Převzetí dokladů z minulých let

Na seznamech Typy účetních dokladů, Typy faktur vystavených, Typy faktur přijatých a Typy skladových dokladů je nové tlačítko Převzít, které obsahuje volbu Z minulého účetního roku. Zobrazí se seznam typů dokladů z minulého roku, kde můžete záznam pod kurzorem, nebo označené záznamy převzít do aktuálního účetního roku.

Tato funkce byla přidána na základě vašich námětů, kdy jste v minulosti museli na přelomu roku nastavovat typy dokladů znovu při přechodu na nové účetní období. Toto opakované nastavování typů dokladů bylo pro vás časově náročné a zatěžující. Nově však existuje tato funkce převzetí typů dokladů z minulých let, čímž se pro vás proces značně usnadní.

Léto s Money S3

Zároveň bychom chtěli upozornit, že přes léto k novým aktualizacím docházet nebude a můžete se těšit opět na konec srpna, kdy přineseme novou várku užitečných funkcí a vylepšení, na kterých budeme přes léto usilovně pracovat.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení