Vše z Money / Produktové novinky/S novou verzí Money S3 se snadno napojíte na Shoptet
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

S novou verzí Money S3 se snadno napojíte na Shoptet

S novou verzí Money S3 se snadno napojíte na Shoptet
Seyfor, a. s.
30. 05. 2023
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se8
S novou verzí Money S3 se snadno napojíte na Shoptet

Nová verze Money S3 umožňuje uživatelům, kteří spravují svůj e-shop skrze platformu Shoptet, značně usnadnit a zefektivnit svou agendu díky propojení těchto dvou systémů. Zjistěte více o této možnosti či dalších novinkách, které nová verze přináší.

Efektivní propojení Money S3 a e-shopu

Money S3 se od verze 23.501 díky propojení se Shoptetem stává mnohem účinnějším nástrojem pro vaše podnikání. Nová verze umožňuje uživatelům do systému nastavit nový doplněk Money S3 by Seyfor, který zajistí synchronizaci dat napříč systémy. Tím uživatelé získají pořádek např. v zásobách, objednávkách, zákaznících i fakturách.

Doplněk Money S3 by Seyfor uživatelům zajistí jednoduchou a vzájemnou komunikaci mezi jejich e-shopem a systémem Money S3. Více informací se dočtete ZDE.

Aktivujte doplněk krok po kroku:

  1. Po zakoupení doplňku si ho jednoduše nastavíte přímo v Money S3 (je nutné mít verzi systému 23.501 a vyšší).
  2. V Money S3 zadáte identifikační údaje e-shopu.
  3. Nastavíte, jaké atributy se mají mezi systémy přenášet (katalog; zásoby a jejich stavy; objednávky a faktury, zálohové faktury či dobropisy).
  4. Můžete začít pracovat.

Zaktualizovaná šablona pro ONZ

Vzhledem k novým legislativním úpravám v registru pojištěnců ČSSZ bylo nutné provést úpravu číselníku v šabloně pro Oznámení nástupu do zaměstnání.

V souvislosti s evidencí zaměstnanců, konkrétně cizinců požívajících dočasnou ochranu podle zvláštního právního předpisu v Registru pojištěnců ČSSZ, byly aktualizovány podmínky vyplňování údajů v ONZ. Byl zde doplněn nový číselník důvodů k neposkytnutí těchto údajů.

Ujistěte se, že je vaše Money S3 aktuální

Pro využívání funkcí plynoucích z nové verze Money S3 je nutné mít systém vždy aktuální. Kromě výše zmíněných změn jsme také přidali drobná systémová vylepšení, která již nebyla zahrnuta v seznamu.

Nové verze Money S3 se vždy snažíme přizpůsobit vašim požadavkům tak, aby vám zajišťovaly snadnější a efektivnější práci.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení