Vše z Money / Produktové novinky/Zjednodušená práce se skladovými kartami v e-shopu a další praktické novinky. Stáhněte si verzi 24.400 Money S3.
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Zjednodušená práce se skladovými kartami v e-shopu a další praktické novinky. Stáhněte si verzi 24.400 Money S3.

Zjednodušená práce se skladovými kartami v e-shopu a další praktické novinky. Stáhněte si verzi 24.400 Money S3.
Seyfor, a. s.
02. 05. 2024
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se11
Zjednodušená práce se skladovými kartami v e-shopu a další praktické novinky. Stáhněte si verzi 24.400 Money S3.

Nová aktualizace Money S3 opět přináší vylepšení uživatelského prostředí při práci s programem. Novinky potěší zejména ty, kteří mají e-shop napojený na Money S3 a provozovaný platformou Shoptet. Mzdové účetní ocení novou funkci, která umožňuje rozpis zbývající dovolené přímo na výplatní pásce. Díky nedávné aktualizaci systému ARES je nyní možné efektivně pracovat i se skupinovými DIČ.

Důležitá připomínka na úvod

Na úvod bychom rádi upozornili uživatele Money S3 na končící podporu aktualizací na nové verze programu pro uživatele s operačními systémy Windows 8 a 8.1 a také na serverech Windows 2012 a 2012R2. Poslední verze, kterou si budou moci uživatelé pracující s tímto rozhraním stáhnout, bude zpřístupněna koncem května. Od června 2024 již nebude možné Money S3 v těchto operačních systémech aktualizovat. Společnost Microsoft již před časem ukončila oficiální podporu těchto systémů a nyní k tomuto kroku přistupujeme i my. Prosíme uživatele, aby to vzali na vědomí a rozhodli se, jak budou postupovat.

Snadnější práce se skladovými kartami v e-shopu

Money S3 umožňuje efektivní propojení s e-shop platformou Shoptet. Díky komunikačnímu doplňku Money S3 by Seyfor mohli uživatelé přenášet data do svého e-shopu ve dvou hlavních režimech:

  • Přenos produktových informací, včetně názvu, skladové zásoby, ceny, popisu a jednotky.
  • Přenos informací o skladových zásobách a cenách.

Při provozování e-shopu jste si do teď mohli vybrat, zda budete informace o produktech udržovat přímo na platformě Shoptet, nebo zda dáte přednost přímému využití Money S3. Část zákazníků, kteří spravují údaje o produktech v Money S3 a pouze je přenášejí do rozhraní e-shopu, se občas setkala s potřebou upravit informace o produktech (fotografie, popisy, název) přímo na platformě Shoptet. Při opětovném importu dat se však upravené informace vymazaly a uživatelé museli změny u konkrétních produktů nastavit znovu. Zároveň, pokud importovali pouze informace o skladových zásobách a cenách, museli ručně vytvořit a vyplnit skladovou kartu v e-shopu

Proto v nové verzi vycházíme vstříc potřebám uživatelů, aby se vyhnuli opakované práci. Nyní, pokud je skladová karta produktu již jednou nahrána do e-shopu, při dalším importu můžete nastavit, aby se přenášely pouze informace o zásobách a cenách. V případě přenosu skladového listu nového produktu se tak poprvé přenese kompletní skladová karta. Při všech následujících aktualizacích pak bude docházet k automatickému přenosu pouze změněných údajů o zásobách a cenách, což eliminuje potřebu ručního přepisování dat a šetří váš čas. Tento způsob zabezpečí, že se neztratí žádné dříve provedené změny.

Přehledný rozpis dovolené na výplatní pásce

Výplatní páska v plné i zkrácené podobě dříve obsahovala informace o počtu hodin dovolené, které si zaměstnanec může nárokovat, a také informace o zůstatku, který si ještě může vyčerpat. Od nové aktualizace budou informace o dovolené podrobnější. Hodiny dovolené budou rozlišeny na řádnou dovolenou a dovolenou převedenou z minulého roku. Tyto informace budou pro lepší informovanost k dispozici jak mzdovým účetním, tak zaměstnancům přímo na výplatní pásce

Vyhledávání obchodních partnerů prostřednictvím skupinového DIČ

Money S3 používá k vyhledávání údajů o firmách systém ARES. Při vyhledávání informací o zákaznících nebo obchodních partnerech je možné použít IČO nebo číslo TIN. Naším cílem je, aby byl Money S3 s každou aktualizací ještě uživatelsky přívětivější. S novou aktualizací přichází možnost vyhledávat pomocí skupinové registrace k DPH, tzv. skupinového DIČ.

Ať už provozujete e-shop nebo zpracováváte mzdy, nová aktualizace Money S3 vám opět usnadní práci. Přečtěte si kompletní seznam nových funkcí.   

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení