Vše z Money / Produktové novinky/Zveřejněna nová verze Money S3 12.160
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Zveřejněna nová verze Money S3 12.160

Seyfor, a. s.
17. 09. 2012
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2

Tento dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 12.150 (v distribuci od června 2012) a verzí 12.160 (v distribuci od září 2012).[toc]

[button href=“https://money.cz/money-s3/stavajici/aktualizace/“ class=“download inline“]Stáhněte si Money S3 verze 12.160![/button]

 

Účetnictví

  • Při tisku daňového dokladu ze seznamu bankovních dokladů v cizí měně se zobrazuje i kód měny.
  • Byla optimalizována kontrola existence zadaných kurzů cizích měn potřebných pro přepočet na domácí měnu při kontrole stavu bankovních účtů a pokladen ke dni.
  • Při tvorbě nového dokladu (pokladní, bankovní, závazky, pohledávky, interní doklady a faktury přijaté a vydané) se Vám automaticky natáhne aktuální kurz při každé změně data účetního případu (v podvojném účetnictví), data vystavení (u daňové evidence).
  • Nově podporujeme, pro službu ABO, i import bankovních výpisů banky Volksbank.

Fakturace

  • Na vyúčtovacích fakturách v cizí měně se správně vizualizuje součet odpočtů v domácí měně, vyvolané přes tl. úhrady.
  • Pokud je v daňové evidenci faktura přijatá dobropis se zápornými částkami v cizí měně hrazena interním dokladem v cizí měně, správně se vizualizuje hodnota úhrady v Kč, vyvolaná přes tl. úhrady na seznamu faktur přijatých.

Sklady

  • Na skladech vedených metodou FIFO byla upravena funkce aktualizace pořizovací ceny na položkách dokladů po ruční výměně dodávky. V případě, že je již uložený doklad editován a dodávka zásoby změněna, pak dochází k okamžité aktualizaci pořizovací ceny.

Objednávky

  • Pokud se v objednávkách přijatých vytvořených v internetovém obchodu vyskytovaly položky bez vazby na sklad v kombinaci s položkami ze skladu, a to v konkrétním pořadí, docházelo k situacím, kdy import nebylo možné dokončit.

Mzdy

  • Do Money/Zaměstnanci/Tiskové sestavy/Oznámení o nástupu do zaměstnání přibyl nový formulář pro ČSSZ (ČSSZ 89 503 0 – II/2011).

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení