Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 13.600
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 13.600

Seyfor, a. s.
16. 06. 2013
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 13.510 (v distribuci od 4. 6. 2013) a verzí 13.600 (v distribuci od 17. 6. 2013).
[toc depth=“1″]

[button href=“/podpora/podpora-a-aktualizace/“ class=“download inline“]Stáhnout Money S3 verze 13.600[/button]

Pokud jste si před verzí 13.600 stáhli volitelnou aktualizaci 13.510, nezapomeňte si nyní stáhnout tu, která přesně odpovídá vaší aktuální verzi.

 

Obchod

Prodej/nákup

  • Faktury vystavené – do formulářů pro tisk vystavených faktur vzor 2010 byly přidány proměnné pro tisk QR kódů, pomocí kterých můžou odběratelé rychle načíst údaje potřebné pro úhradu faktur prostřednictvím bankovních aplikací v mobilních zařízeních. QR kódy se tisknou u dosud neuhrazených normálních i zálohových faktur uhrazovaných převodem na účet nebo složenkou. V editoru formulářů je možné si zvolit i tisk velkého QR kódu přenášejícího navíc i konstantní a specifický symbol. Jak to funguje v praxi?
  1. Vystavíte fakturu svému odběrateli a přidáte na ni unikátní QR kód
  2. Odběratel, pokud to jeho internetové bankovnictví umožňuje, načte svým chytrým telefonem QR kód z faktury
  3. Internetové bankovnictví platbu rychle a pohodlně provede na základě údajů z QR kódu – odběratel tak nemusí nic vypisovat

Výměna dat

  • Během komunikace mezi agendami centrály a klienta nedochází k situacím, kdy je číselná řada přijatých faktur přerušována.

Money

Možnosti a nastavení

  • XML přenosy – nově vytvořená konfigurace pro XML import prodejek vzniklých v programu SQL Prodejna bude po upgradu automaticky vizualizována všem uživatelům, ať už v licenčním čísle je, nebo není obsažený modul XML data exchange.

Ostatní

  • Odhlášení uživatele – na kartě s výzvou k vytvoření záložní kopie, která se otevírá po přehlášení uživatele, bylo znepřístupněno tlačítko Zpět.

Účetnictví

Deník

  • Tisk peněžního deníku respektuje nastavení přístupových práv jak pro samotný tisk, tak i pro nadřazené položky tisku peněžního deníku.

Přehledy a tiskové sestavy

  • Další sestavy / Obratová předvaha – do tiskové sestavy byla doplněna proměnná Popis účtu, která se tiskne v případě, kdy sestava obsahuje i analytické účty (v průvodci je zatržená volba Procházet i analytickou část účtu).

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení