Novinky z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 13.600
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Změny a novinky Money S3 verze 13.600

Seyfor, a. s.
16. 06. 2013
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 13.510 (v distribuci od 4. 6. 2013) a verzí 13.600 (v distribuci od 17. 6. 2013).
[toc depth=“1″]

[button href=“/podpora/podpora-a-aktualizace/“ class=“download inline“]Stáhnout Money S3 verze 13.600[/button]

Pokud jste si před verzí 13.600 stáhli volitelnou aktualizaci 13.510, nezapomeňte si nyní stáhnout tu, která přesně odpovídá vaší aktuální verzi.

 

Obchod

Prodej/nákup

  • Faktury vystavené – do formulářů pro tisk vystavených faktur vzor 2010 byly přidány proměnné pro tisk QR kódů, pomocí kterých můžou odběratelé rychle načíst údaje potřebné pro úhradu faktur prostřednictvím bankovních aplikací v mobilních zařízeních. QR kódy se tisknou u dosud neuhrazených normálních i zálohových faktur uhrazovaných převodem na účet nebo složenkou. V editoru formulářů je možné si zvolit i tisk velkého QR kódu přenášejícího navíc i konstantní a specifický symbol. Jak to funguje v praxi?
  1. Vystavíte fakturu svému odběrateli a přidáte na ni unikátní QR kód
  2. Odběratel, pokud to jeho internetové bankovnictví umožňuje, načte svým chytrým telefonem QR kód z faktury
  3. Internetové bankovnictví platbu rychle a pohodlně provede na základě údajů z QR kódu – odběratel tak nemusí nic vypisovat

Výměna dat

  • Během komunikace mezi agendami centrály a klienta nedochází k situacím, kdy je číselná řada přijatých faktur přerušována.

Money

Možnosti a nastavení

  • XML přenosy – nově vytvořená konfigurace pro XML import prodejek vzniklých v programu SQL Prodejna bude po upgradu automaticky vizualizována všem uživatelům, ať už v licenčním čísle je, nebo není obsažený modul XML data exchange.

Ostatní

  • Odhlášení uživatele – na kartě s výzvou k vytvoření záložní kopie, která se otevírá po přehlášení uživatele, bylo znepřístupněno tlačítko Zpět.

Účetnictví

Deník

  • Tisk peněžního deníku respektuje nastavení přístupových práv jak pro samotný tisk, tak i pro nadřazené položky tisku peněžního deníku.

Přehledy a tiskové sestavy

  • Další sestavy / Obratová předvaha – do tiskové sestavy byla doplněna proměnná Popis účtu, která se tiskne v případě, kdy sestava obsahuje i analytické účty (v průvodci je zatržená volba Procházet i analytickou část účtu).

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Daň z příjmů práv. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních