Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 20.604
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 20.604

Změny a novinky Money S3 verze 20.604
Seyfor, a. s.
14. 07. 2020
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2
Změny a novinky Money S3 verze 20.604

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 20.603 a verzí 20.604.

Nové funkce a vylepšení do Money přidáváme každý měsíc. Abyste měli jistotu, že ty nejdůležitější využíváte naplno, navštivte naše školení, která jsou pro Vás znovu otevřena na našich pobočkách v Brně, v Praze a v Ostravě.

Účetnictví

Pokladna a banka

  • Od verze 20.600 jsme zavedli nové funkce při hromadném i ručním párování úhrad. Jedna z těchto úprav automaticky přidává bankovní účet do Karty adresy, a to v situaci, kdy na bankovním výpisu figuruje transakce, která obsahuje bankovní účet, který není obsažen v adrese hrazeného dokladu. Tato funkce vznikla za účelem zjednodušení práce, odpadá ruční vkládání bankovního účtu ke kontaktu v Adresáři. Problém této funkce byl ten, že se takto přidávala i nulová bankovní spojení, která jsou v transakcích platebních karet nebo poplatků za vedení účtu. Takový účet se přidal k první spárované adrese a poté se už automaticky objevil ve všech vytvořených bankovních dokladech s nulovým bankovním účtem. Tato situace ovšem vznikla buď ručním spárováním transakce, která se běžně nepáruje, nebo předchozím manuálním vytvořením nulového bankovního účtu v některé z adres v Adresáři. Úprava do verze spočívá v tom, že se nebudou nulové bankovní účty za žádné situace přidávat do adresy v Adresáři a zároveň takové účty automaticky převod z adres smaže.

Money

Možnosti a nastavení

  • Na základě legislativních změn v Rakousku jsme doplnili sníženou sazbu DPH 5 %. Rakousko od 1. 7. 2020 do konce roku dočasně snižuje sazbu DPH na 5 % pro vybrané komodity.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení