Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 21.400
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Změny a novinky Money S3 verze 21.400

Změny a novinky Money S3 verze 21.400
Seyfor, a. s.
27. 04. 2021
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se29
Změny a novinky Money S3 verze 21.400

Obsah

  Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 21.301 a verzí 21.400

  Money

  Možnosti a nastavení

  • Na kartu nastavení Uživatelské konfigurace / Ostatní / Tiskový export je umístěn nový přepínač Do PDF ukládat i použité fonty. V případě zapnutí této volby jsou v souboru uloženy použité fonty a vyexportované PDF je možné zobrazovat správně (s diakritikou) i na zařízení, které nemá nainstalované všechny fonty použité v dané tiskové sestavě. Nevýhodou tohoto nastavení je, že může výrazně narůst velikost výstupního souboru.
  • Zapomněli jste heslo do programu Money S3? Od verze 21.400 můžete nově na kartě Nastavení přístupových práv nastavit E-mail pro zaslání nového hesla. Na tuto adresu Vám přijde nově vygenerované heslo v případě, že zapomenete své vlastní.
  • Pokud je v Nastavení agendy vyplněno datum Poslední závěrky, není možné vložit do uzavřeného období žádný doklad, případně upravit již uložený. Při editaci, ukládání či mazání dokladu se zobrazí dialog, který byl doplněn o informaci, kde v programu lze datum poslední závěrky smazat.

  Sklad

  Nastavení

  • V seznamu Kódů kombinované nomenklatury byla upravena délka proměnné Název a nyní se v seznamu zobrazuje celý název podle číselníku Celní správy.

  Režie

  Mzdy

  • Při zaúčtování mezd můžete nově vytvořit i Příkazy k úhradě. Na kartě Zaúčtování mezd a Zaúčtování záloh je nová volba Možnosti zaúčtování mezd: Vytvořit pouze doklady (stávající možnost), Vytvořit doklady a příkazy k úhradě a Vytvořit pouze příkazy k úhradě. Nastavení pro Příkazy k úhradě naleznete pod novou Položkou mzdy, kde můžete určit, pro které druhy plateb se mají tvořit položky příkazu, jestli se do příkazu mají zahrnovat pouze platby na účet, nebo jestli se mají pro jednotlivé platby tvořit samostatné příkazy. Pro Položky mzdy Daň z příjmů zálohová, Daň z příjmů srážková, Sociální pojištění, Zdravotní pojištění a Zákonné pojištění je nově umožněno nastavit vlastní Datum splatnosti. Nově je také možné nastavit bankovní účet nebo pokladu pro nově vytvářené doklady a Příkazy k úhradě.
  • Do seznamu Zaměstnanců byly doplněny nové sloupce Datum zahájení, Datum vstupu a datum ukončení pracovního poměru.
  • Pokud během zpracování mzdy dojde k automatickému navýšení vyměřovacího základu zdravotního pojištění z důvodu doplatku do minimálního vyměřovacího základu, objeví se na Kartě mzdy žlutý informační řádek s upozorněním.
  • Při ukládání mzdy probíhá kontrola, zda mzda neobsahuje nulový počet odpracovaných dní a zároveň nenulový počet odpracovaných hodin. Tuto kontrolu lze nově vypnout (pro daný den), pro případ, že takový stav na mzdě je úmyslný (například u Dohod o provedení práce).
  • Byl rozšířen seznam Nezdanitelných příjmů, které je možné na Kartě mzdě zadávat jako nezdanitelné příjmy mimo vyúčtování.

  Mzdy – tiskové sestavy a exporty

  • Ve Výplatním lístku se tiskne způsob výpočtu prémií a základ, ze kterého se prémie počítají.

  Nástroje

  Výměna dat

  V XML exportech zásob se nově uvádí stav na skladě i u Zásob typu Sada a Komplet. Stavy se při exportu vypočítávají z komponent.

  Byly informace v článku užitečné?

  Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

  Ano
  Ne
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Aktualizujte si své Money S3

  Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

  Money S3 v akci se slevou 50%
  Zjistit více
  Akce -50%
  platí pouze
  do 2.8.2024
  Money S3 -50%
  Zavřít reklamu
  Money S3 v akci se slevou 50%
  Akce platí pouze do 31.7.2023.