Od tvůrců úspěšného účetního programu

Novinky z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 21.700

Změny a novinky Money S3 verze 21.700

Změny a novinky Money S3 verze 21.700
Změny a novinky Money S3 verze 21.700

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 21.660 a verzí 21.700

Money

Správa dat

  • Od verze 21.700 se Připojené dokumenty ukládají do nového seznamu Dokumenty v úložišti (karta Money / Správa dat). V tomto seznamu se nachází i funkce Převést dokumenty. Při použití této funkce se veškeré dokumenty z podadresáře DOKUMENTY v agendě, které mají vazbu na záznamy v agendě, přesunou do nově vzniklého úložiště. Výhodou tohoto řešení je nesrovnatelně vyšší konzistence dat a rychlé zálohování připojených dokumentů. Podrobnosti naleznete na našich stránkách https://money.cz/navod/prevod_dokumentu_SQL.

Účetnictví

Přehledy a tiskové sestavy

  • Účetní výkazy lze nyní pohodlněji exportovat do Excelu přímo z Průvodce tiskem účetních výkazu, a to i hromadně.

Obchod

Prodej/Nákup

  • Byl vytvořen nový formulář pro vystavenou zálohovou fakturu 2010VZB.FRM, který neobsahuje sazbu DPH, základ, částku DPH a v závěru se netiskne tabulka s rozpisem cen. Formulář si můžete vybrat na kartě Nastavení tisku / Formulář pro tisk. 

Adresář

  • Délka proměnné Názvu firmy je nově zvětšena na 255 znaků. Současně byly upraveny formuláře pro tisk, kde se nyní tisknou dva řádky Názvu firmy. V seznamech se zobrazuje jako doposud 50 znaků. 

Doklady

  • V seznamu Pokladních dokladů, Faktur vystavených a Typů vystavených faktur je nový sloupec Zjednodušený daňový doklad.

Ostatní

  • Na všech seznamech, kde lze označit více záznamů, je nově možné přes Místní nabídku (pop-up menu) vyvolat volby Označit vše, Zrušit označení a Invertovat označené. Volbu Invertovat označené můžete použít i na numerické klávesnici přes tlačítko „/“. Volby Označit vše a Zrušit označení fungují tak jako doposud, pomocí tlačítek „+“ a „-„.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

blank Ano
blank Ne
blank

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce

Komunita samostatných účetních

Přidejte se zdarma

Přidejte se
do největší komunity samostatných účetních

blankVýhody
blank