Novinky z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 21.800
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Změny a novinky Money S3 verze 21.800

Změny a novinky Money S3 verze 21.800
Seyfor, a. s.
29. 09. 2021
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se29
Změny a novinky Money S3 verze 21.800

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 21.700 a verzí 21.800

Money

Možnosti a nastavení

  • V Externích aplikacích byla doposud možnost propojení Money S3 s Prodejnou SQL. Toto propojení bude i nadále funkční a k němu přidáváme další dva podporované POS systémy – Dotykačku a SmartPOS. V Externích aplikacích se volba přejmenovala z Prodejna SQL na Pokladní systém Solitea. Na kartě Sklad / Správa skladu se nově volba pro výměnu dat s pokladním systémem jmenuje Pokladní systém. Pro stávající uživatele Prodejny SQL se nic nemění, funkcionalita volně pokračuje beze změny. Na Kartě externí aplikace je však nyní možné konfigurovat propojení pro všechny tři POS systémy. Pro každou agendu ale vždy pouze jedno propojení.

Účetnictví

DPH

  • Nové Přiznání k DPH v režimu OSS se týká subjektů, kteří prodávají zboží na dálku nebo poskytují vybrané služby konečným spotřebitelům (neplátcům DPH) do jiného členského státu EU. Prvním zdaňovacím obdobím, pro které lze režim EU v OSS použít, je třetí čtvrtletí 2021. Daňové přiznání za třetí čtvrtletí roku 2021 musí být podáno do 31. 10. 2021. Tuto sestavu je možné podat pouze elektronicky.

Sklad

Nastavení

  • Nově je možné spravovat parametry Zásob, které se obchodují on-line přes e-shop, v samostatném seznamu. Doposud byl seznam dostupný pouze při editaci Zásoby v seznamu Zásoby na skladě. Nově je v případě zapnutého obchodování na internetu dostupný také na kartě Sklad / Nastavení / Skladové seznamy / Parametry. Seznam Parametrů podporuje i XML export a import. Do seznamu XML přenosů byly doplněny nové definice pro import a export Parametrů.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Dlouhodobý majetek v účetnictví a dani z příjmů
14. 09. 2023
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních