Novinky z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 22.400
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Změny a novinky Money S3 verze 22.400

Změny a novinky Money S3 verze 22.400
Seyfor, a. s.
29. 04. 2022
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se32
Změny a novinky Money S3 verze 22.400

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 22.301 a verzí 22.400.

Money

Možnosti a nastavení

  • Režie / Mzdy / Nastavení mezd/ Legislativa mezd – do seznamu byl přidán nový záznam s platností od 1. 4. 2022, kdy došlo ke zvýšení životního minima na částku 4.250 Kč. 

Účetnictví

Závěrky

  • Účetnictví / Závěrkové operace / Přiznání k dani z příjmů fyzických osob – v oddíle PŘÍLOHY DAP lze nově přidat až tři další přílohy. 

Obchod

Prodej

  • Tlačítko Tisk na dokladech vytiskne tiskové sestavy nastavené v Typu dokladu, resp. v Uživatelské konfiguraci. Pokud je u vystavené faktury zapnutý současně tisk Faktury s dodávkami a Faktury se zaúčtováním, tak se sestava vytiskne jedenkrát a bude obsahovat jak oddíl pro tisk údajů o dodávkách, tak i oddíl pro tisk údajů o zaúčtování. V případě, že nebude nastaven žádný tisk sestavy na Typu dokladu ani v Uživatelské konfiguraci, tak se na tlačítko Tisk vytiskne běžný doklad.
  • Na skladové položce s evidencí výrobních čísel nelze zadat počet kusů, jelikož ten vyplývá z počtu zadaných výrobních čísel. Při přetahování dokladů, např. objednávek a zálohových faktur do vyúčtovací faktury, objednávek do dodacích listů atd. se nově automaticky otevře seznam dostupných výrobních čísel pro výběr. 

Režie

Mzdy

  • Režie / Zaměstnanci / Srážky – na kartě srážky se zůstatkem je nové pole Dosud sraženo převod, jehož hodnotu lze editovat i po zpracování mzdy daného zaměstnance. V případě potřeby je tedy možné upravit zadání srážky, resp. exekuce. 

Ostatní

  • Verze 22.400 bude poslední verzí programu Money S3, kterou lze instalovat na operační systémy: Windows Vista / Windows Server 2008 / Windows 7 / Windows Server 2008 R2. Od verze 22.500 (květen 2022) již nebude možné program Money S3 na výše zmíněné systémy nainstalovat.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Dlouhodobý majetek v účetnictví a dani z příjmů
14. 09. 2023
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních