Novinky z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 22.700
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Změny a novinky Money S3 verze 22.700

Změny a novinky Money S3 verze 22.700
Solitea, a.s.
30. 08. 2022
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se12
Změny a novinky Money S3 verze 22.700

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 22.650 a verzí 22.700

Režie

Mzdy

  • Byly upraveny formuláře pro export Mzdových listů a Vyúčtování mezd do Excelu. Zároveň byl vytvořen nový formulář pro export Přehledu o vyměřovacích základech pojistného na zdravotní pojištění – VYUCZDPJ.FRE.

Jízdy a cestovní náhrady

  • Na základě Vyhlášky č. 237/2022 Sb. byl v Připravených seznamech aktualizován seznam Sazby domácího stravného s platností od 20. 8. 2022. V Sazbách náhrad byl aktualizován seznam Ceny PHM. Aktualizaci seznamů provedete pomocí tlačítka Připravený seznam na těchto seznamech.

Nástroje

Plánování

  • V programu Money S3 Automatic je nová úloha Vyříditelné objednávky – automatické generování faktur. Jde o rozšíření stávající funkčnosti, která se nachází v seznamu Objednávek přijatých. S pomocí této úlohy provedete automatické vygenerování faktur pro objednávky k vyřízení, pro které je zboží skladem. Možnosti tvorby faktur nastavujete na záložce Konfigurace. Hromadné vyřízení objednávek je možné pouze v případě, že máte zakoupen modul Periodická a hromadná fakturace.
  • V programu Money S3 Automatic je nová úloha Vyřízení zálohových faktur. Pomocí této nové úlohy se provede automatické vygenerování vyúčtovacích faktur pro vystavené a již uhrazené zálohové faktury. Možnosti tvorby vyúčtovacích faktur nastavujete na záložce Konfigurace.

Výměna dat

  • Od verze 22.700 se změnila logika importu dokladů z iDokladu, které vznikají v novém roce, ale datem zdanitelného plnění spadají do roku minulého. Nově se budou importovat do minulého roku i doklady, které mají datum vystavení do konce ledna nového roku, a zároveň mají datum zdanitelného plnění v prosinci roku minulého.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce
Aktuální webináře
Úvod do účetnictví a daní pro podnikatele
26. 06. 2023
Dlouhodobý majetek v účetnictví a dani z příjmů
14. 09. 2023
Novinky v DPH 2023
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních