Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 22.700
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 22.700

Změny a novinky Money S3 verze 22.700
Seyfor, a. s.
30. 08. 2022
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se12
Změny a novinky Money S3 verze 22.700

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 22.650 a verzí 22.700

Režie

Mzdy

  • Byly upraveny formuláře pro export Mzdových listů a Vyúčtování mezd do Excelu. Zároveň byl vytvořen nový formulář pro export Přehledu o vyměřovacích základech pojistného na zdravotní pojištění – VYUCZDPJ.FRE.

Jízdy a cestovní náhrady

  • Na základě Vyhlášky č. 237/2022 Sb. byl v Připravených seznamech aktualizován seznam Sazby domácího stravného s platností od 20. 8. 2022. V Sazbách náhrad byl aktualizován seznam Ceny PHM. Aktualizaci seznamů provedete pomocí tlačítka Připravený seznam na těchto seznamech.

Nástroje

Plánování

  • V programu Money S3 Automatic je nová úloha Vyříditelné objednávky – automatické generování faktur. Jde o rozšíření stávající funkčnosti, která se nachází v seznamu Objednávek přijatých. S pomocí této úlohy provedete automatické vygenerování faktur pro objednávky k vyřízení, pro které je zboží skladem. Možnosti tvorby faktur nastavujete na záložce Konfigurace. Hromadné vyřízení objednávek je možné pouze v případě, že máte zakoupen modul Periodická a hromadná fakturace.
  • V programu Money S3 Automatic je nová úloha Vyřízení zálohových faktur. Pomocí této nové úlohy se provede automatické vygenerování vyúčtovacích faktur pro vystavené a již uhrazené zálohové faktury. Možnosti tvorby vyúčtovacích faktur nastavujete na záložce Konfigurace.

Výměna dat

  • Od verze 22.700 se změnila logika importu dokladů z iDokladu, které vznikají v novém roce, ale datem zdanitelného plnění spadají do roku minulého. Nově se budou importovat do minulého roku i doklady, které mají datum vystavení do konce ledna nového roku, a zároveň mají datum zdanitelného plnění v prosinci roku minulého.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení