Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 22.900
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 22.900

Změny a novinky Money S3 verze 22.900
Seyfor, a. s.
31. 10. 2022
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se20
Změny a novinky Money S3 verze 22.900

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 22.800 a verzí 22.900

Money

Možnosti a nastavení

  • Od verze 22.900 program automaticky vyvolá Průvodce přidáním nového účetního roku v momentě, kdy je systémové datum počítače v novém roce, a zároveň je poslední rok spouštěné agendy nižší než systémový rok.
  • Na kartě Nastavení přístupových práv na záložce Další nastavení lze pro používanou agendu vybrat nejen konkrétní rok, ale i variantu Dle systémového data, program se pak automaticky spustí v tom účetním roce, kam spadá aktuální datum.

Režie

Mzdy

  • Režie / Mzdy / Nastavení mezd / Legislativa mezd – do seznamu byl přidán nový záznam s platností od 1. 10. 2022 z důvodu navýšení Normativních nákladů na bydlení jednotlivce na částku 10.185 Kč.

Mzdy – tiskové sestavy a exporty

  • Režie / Mzdy-tiskové sestavy a exporty / Zdravotní / Přehled o vyměřovacích základech pojistného a Režie / Mzdy-tiskové sestavy a exporty / Sociální / Přehled o vyměřovacích základech pojistného – tyto tiskové sestavy lze nově vytisknout za vybrané období souhrnně za všechny měsíce, nebo samostatně po jednotlivých měsících. Pro přehled o vyměřovacích základech zdravotního pojištění lze navíc vybrat tisk jen pro vybrané pojišťovny.

Jízdy a cestovní náhrady

  • Režie / Jízdy a cestovní náhrady / Nastavení knihy jízd – v nabídce programu je nový seznam Legislativa cestovních náhrad. Seznam obsahuje základní parametry pro výpočet náhrad domácího stravného, zahraničního stravného, jízdného a amortizaci pro domácí nebo zahraniční Cestovní příkaz podle platné legislativy pro jednotlivá období. Seznam je distribuován v Připravených seznamech v souladu s platnou legislativou. Seznam Legislativa cestovních náhrad nahrazuje původní samostatné seznamy Sazby náhrad, Sazby domácího stravného a Sazby zahraničního stravného.
  • Na kartě Vozidla je pro Nejčastější PHM doplněna nová volba elektřina, kdy se průměrná spotřeba dle TP uvádí v kWh/100 km. Sazba průměrné ceny PHM pro elektřinu se přebírá ze seznamu Legislativa cestovních náhrad.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení