Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 23.200
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 23.200

Změny a novinky Money S3 verze 23.200
Seyfor, a. s.
15. 02. 2023
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se32
Změny a novinky Money S3 verze 23.200

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 23.100 a verzí 23.200

Účetnictví

Pokladna a banka

  • Funkce Hromadného párování úhrad a s ním spojená možnost generovat k úhradám přeplatky, doposud generovala výsledný protokol ve formátu obyčejného textu, který nebyl často příliš přehledný. Nově je možné zobrazit nebo uložit protokol Hromadného párování úhrad i ve formátu HTML, kde jsou informace přehlednější. 

Závěrky

  • Účetnictví / Závěrkové operace / Přiznání k dani z příjmů – podle platné legislativy byl doplněn nový formulář 25 5404 MFin 5404 vzor č. 33 – Přiznání k dani z příjmů právnických osob. Byly aktualizovány pokyny k formuláři a pokyny k přílohám.
  • Účetnictví / Závěrkové operace / Přehled o příjmech a výdajích OSVČ (pro ČSSZ) – podle platné legislativy byl doplněn nový formulář 89 324 22 I/2023 určený pro zdaňovací období roku 2022.
  • Účetnictví / Závěrkové operace / Přehled OSVČ (zdravotní pojišťovny) – podle platné legislativy byl doplněn nový formulář51/2022 pro zdaňovací období 2022. 

Přehledy a tiskové sestavy

  • V Editoru vazeb, např. při výběru filtrování pro více firem, středisek, činností, zakázek atd., je pro práci se seznamem doplněno nové tlačítko Vyjmout vše pro odstranění všech záznamů v editoru.

Režie

Mzdy

  • Režie / Zaměstnanci / Tisk a export / Sociální pojištěnínová tisková sestava Oznámení záměru uplatňovat slevu na pojistném (skončení uplatňování slevy) je určena pro elektronické podání na ČSSZ. Zaměstnavatelé u vybraných skupin zaměstnanců pracujících na zkrácený úvazek mohou uplatnit slevu na pojistném na sociální zabezpečení. Tuto okolnost musí nejprve nahlásit prostřednictvím tohoto nového oznámení.

 

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení