Od tvůrců úspěšného účetního programu

Novinky z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 23.200

Změny a novinky Money S3 verze 23.200

Změny a novinky Money S3 verze 23.200
Změny a novinky Money S3 verze 23.200
https://money.cz/novinky-a-tipy/wp-content/uploads/sites/2/2022/01/nova_verze-110x110.png

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 23.100 a verzí 23.200

Účetnictví

Pokladna a banka

  • Funkce Hromadného párování úhrad a s ním spojená možnost generovat k úhradám přeplatky, doposud generovala výsledný protokol ve formátu obyčejného textu, který nebyl často příliš přehledný. Nově je možné zobrazit nebo uložit protokol Hromadného párování úhrad i ve formátu HTML, kde jsou informace přehlednější. 

Závěrky

  • Účetnictví / Závěrkové operace / Přiznání k dani z příjmů – podle platné legislativy byl doplněn nový formulář 25 5404 MFin 5404 vzor č. 33 – Přiznání k dani z příjmů právnických osob. Byly aktualizovány pokyny k formuláři a pokyny k přílohám.
  • Účetnictví / Závěrkové operace / Přehled o příjmech a výdajích OSVČ (pro ČSSZ) – podle platné legislativy byl doplněn nový formulář 89 324 22 I/2023 určený pro zdaňovací období roku 2022.
  • Účetnictví / Závěrkové operace / Přehled OSVČ (zdravotní pojišťovny) – podle platné legislativy byl doplněn nový formulář51/2022 pro zdaňovací období 2022. 

Přehledy a tiskové sestavy

  • V Editoru vazeb, např. při výběru filtrování pro více firem, středisek, činností, zakázek atd., je pro práci se seznamem doplněno nové tlačítko Vyjmout vše pro odstranění všech záznamů v editoru.

Režie

Mzdy

  • Režie / Zaměstnanci / Tisk a export / Sociální pojištěnínová tisková sestava Oznámení záměru uplatňovat slevu na pojistném (skončení uplatňování slevy) je určena pro elektronické podání na ČSSZ. Zaměstnavatelé u vybraných skupin zaměstnanců pracujících na zkrácený úvazek mohou uplatnit slevu na pojistném na sociální zabezpečení. Tuto okolnost musí nejprve nahlásit prostřednictvím tohoto nového oznámení.

 

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne

Sledujte podobné články na naší

Facebookové stránce
Nejbližší webináře

Legislativní novinky pro účetní
a podnikatele.

Spokojení nebo zdarma
Ukázat všechny