Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 11.021
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 11.021

Seyfor, a. s.
24. 11. 2008
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2

Tento dokument popisuje všechny nové, rozšířené či změněné funkce a legislativní změny mezi verzí 11.020 (v distribuci od 05. 11. 2008) a verzí 11.021 (v distribuci od 25. 11. 2008).

Účetnictví

  • Od října 2008 Celní správa uvádí pro některé cizí měny více kurzů v daném měsíci platných pro vykazování Intrasatu. Nová úprava umožňuje uživateli zadat více kurzů pro libovolnou měnu v tzv. „Celní bance“. Doklady pro Intrastat – změna zjišťování kurzů u dokladů v cizích měnách. Kurz se nově hledá podle Data Intrastatu z dokladu a platí, že datum kurzu je menší nebo rovno datu Intrastatu.

Fakturace

  • Při hromadném tisku vystavených faktur se u všech faktur chybně tiskl stejný název odběratele.
  • Při uložení vystavené faktury s adresou bez vazby na adresář a a bez vložení této adresy do adresáře docházelo ke ztrátě názvu konečného příjemce a fakturační adresy.
  • Hromadné generování vystavených faktur již netvoří doklady bez názvu v adresách.
  • Pokud byla vystavena faktura vydaná s nastavením automatického tisku po vystavení, pak se ztratila vazba na název adresy dodavatele v každé další vystavené faktuře.

Objednávky

  • V případě, že se do vydané nebo přijaté faktury přebral objednávkový doklad se slevou na položkách a následně se přidal ještě jeden objednávkový doklad, ať už se slevou nebo bez ní, vždy došlo k vynulování slev na položkách předchozí objednávky.

Mzdy

  • V případě, že byl zaměstnanec celý měsíc nemocný, docházelo na Kartě mzdy/vyúčtování zaměstnavatele k chybnému výpočtu odvodu zdravotního pojištění. Např. ze základu 0 Kč byl spočítán odvod na zdravotním pojištění ve výši 43 Kč.

Ostatní

  • Naplánované opakované akce již lze bez problémů spouštět i v případě, kdy je v přístupových právech povoleno Money Dnes.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení