Novinky z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 11.021
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Změny a novinky Money S3 11.021

Seyfor, a. s.
24. 11. 2008
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2

Tento dokument popisuje všechny nové, rozšířené či změněné funkce a legislativní změny mezi verzí 11.020 (v distribuci od 05. 11. 2008) a verzí 11.021 (v distribuci od 25. 11. 2008).

Účetnictví

  • Od října 2008 Celní správa uvádí pro některé cizí měny více kurzů v daném měsíci platných pro vykazování Intrasatu. Nová úprava umožňuje uživateli zadat více kurzů pro libovolnou měnu v tzv. „Celní bance“. Doklady pro Intrastat – změna zjišťování kurzů u dokladů v cizích měnách. Kurz se nově hledá podle Data Intrastatu z dokladu a platí, že datum kurzu je menší nebo rovno datu Intrastatu.

Fakturace

  • Při hromadném tisku vystavených faktur se u všech faktur chybně tiskl stejný název odběratele.
  • Při uložení vystavené faktury s adresou bez vazby na adresář a a bez vložení této adresy do adresáře docházelo ke ztrátě názvu konečného příjemce a fakturační adresy.
  • Hromadné generování vystavených faktur již netvoří doklady bez názvu v adresách.
  • Pokud byla vystavena faktura vydaná s nastavením automatického tisku po vystavení, pak se ztratila vazba na název adresy dodavatele v každé další vystavené faktuře.

Objednávky

  • V případě, že se do vydané nebo přijaté faktury přebral objednávkový doklad se slevou na položkách a následně se přidal ještě jeden objednávkový doklad, ať už se slevou nebo bez ní, vždy došlo k vynulování slev na položkách předchozí objednávky.

Mzdy

  • V případě, že byl zaměstnanec celý měsíc nemocný, docházelo na Kartě mzdy/vyúčtování zaměstnavatele k chybnému výpočtu odvodu zdravotního pojištění. Např. ze základu 0 Kč byl spočítán odvod na zdravotním pojištění ve výši 43 Kč.

Ostatní

  • Naplánované opakované akce již lze bez problémů spouštět i v případě, kdy je v přístupových právech povoleno Money Dnes.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Konsolidační balíček a jeho dopady na DPH
10. 01. 2023
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Daň z příjmů práv. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních