Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 11.054
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 11.054

Seyfor, a. s.
01. 01. 2010
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2

Tento dokument popisuje všechny novinky, odstraněné problémy a rozdíly mezi verzí 11.053 (v distribuci od 25. 11. 2009) a verzí 11.054 (v distribuci od 2. 1. 2010).

Účetnictví

  • K dispozici jsou Připravené seznamy pro rok 2010.
  • Pokladní doklady / funkce Hromadné přečíslování dokladů – v případě neplátce DPH nebylo možné z důvodu kontroly Data zdanitelného plnění přečíslovat pokladní doklady.
  • Byla změněna transformační šablona DPH_MFCR.XSLT: je-li v průvodci tiskové sestavy přiznání k DPH na straně 1/7 v poli Stát uvedená hodnota „Česká republika“, „Česká rep.“, „Česká r.“, „CZ“ nebo „ČR“, je tento text převeden při exportu do formátu XML přes tuto transformační šablonu na správnou hodnotu „ČESKO“. Chybná hodnota v tomto poli způsobovala problémy s odesíláním přiznání k DPH přes datové schránky – správce daně takové přiznání nepřijal.
  • Na základě zvýšení snížené a základní sazby DPH a novely zákona o DPH pro rok 2010 byly upraveny vyúčtovací faktury a odpočty záloh.

Mzdy

  • Vznikly nové tiskové formuláře pro Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu, a to Vyúčtování zdravotních pojišťoven – formulář VYU_CPZP.frm a Hromadné oznámení zaměstnavatele – formulář HromOzn4.frm.

Ostatní

  • Elektronické obchodování pomocí obchodu Inshop2000 neumožňovalo v objednávce přijaté stažené z webové prodejny nastavit stav objednávky, přijímat textové zprávy a pracovat se storno doklady.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení