Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 11.063
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 11.063

Seyfor, a. s.
29. 03. 2010
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2

Tento dokument popisuje všechny novinky, odstraněné problémy a rozdíly mezi verzí 11.062 (v distribuci od 17.02.2010) a verzí 11.063 (v distribuci od 30.03.2010).

Účetnictví

  • Tiskové sestavy / Souhrnné hlášení – byl vytvořen nový formulář pro měsíční podání (ECSale2a.frm). Nejedná se o oficiální formulář MFČR, slouží pouze pro potřeby uživatele.
  • Za určitých okolností mohlo dojít k přiřazení nesprávného čísla účtu při převodu počátečních stavů na účet s jiným číslem, než byl v předešlém roce.

Fakturace

  • Rozpuštěné náklady aplikované na položky přijaté faktury se chybně zobrazovaly i na položkách dalších vytvořených faktur v pořadí.

Adresář

  • Byla obnovena funkce pro ověření DIČ podle databáze VIES.

Sklady

  • Celková pořizovací cena výrobku se nenavyšovala o pořizovací cenu komponenty typu Služba. Ve výrobce, na komponentě výrobku typuSlužba, byla proto zpřístupněna k editaci pořizovací cena služby. Ve výrobce bylo opravené chování nákupní ceny výrobku (pole Cena). Editace nákupní ceny (pole Cena) na jednotlivých komponentách změní i celkovou nákupní cenu výrobku. Byl zaveden přepínač Pevná cena na kartě zásoby typu Služba. Po zatržení tohoto přepínače je možné editovat pořizovací cenu služby přímo na kartě zásoby. V předchozích verzích programu šla pořizovací cena služby upravit pouze prostřednictvím příjmového pohybu. Pokud je zatržen přepínač Pevná cena na kartě zásoby typu Služba, přepisuje příjmový pohyb pouze nákupní cenu služby, pořizovací cena na kartě zásoby služby zůstává beze změny.

Mzdy

  • Karta mzdy – při editaci karty mzdy se nenačítaly přepínače Srážkové daně.
  • Zaměstnanci / Tisk / Potvrzení a zdanitelných příjmech – pokud došlo k editaci řádků 4 a 7, přepočítala se hodnota řádku 8. Tento řádek již správně vstupuje do tisku.
  • Karta mzdy – editací pole Počet pracovních dní docházelo chybně k přepočtu měsíční sazby a měsíční mzdy.

Ostatní

  • Přenos dat mezi centrálou a pobočkou nebyl korektně dokončen v případě, že v přenosovém souboru existovala nová skladová skupina, která na cílovém skladu neexistovala. Problém byl náhodný, záviselo na čísle záznamu, který mohl být v určitých situacích duplicitní.
  • XML import zásob, které mají zadanou relativní cestu k obrázkům, nabízel hlášení o změnách na kmenové kartě při interaktivním, ale i dávkovém režimu. Toto hlášení bylo při importu potlačeno.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení