Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 15.400
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 15.400

Seyfor, a. s.
14. 04. 2015
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 15.300 (v distribuci od 30. 3. 2015) a verzí 15.400 (v distribuci od 15. 4. 2015)

Money

Možnosti a nastavení

  • Během načítání souboru hromadného příkazu k úhradě do FIO banky, docházelo k chybě vyvolané příliš dlouhou zprávou pro příjemce. Text se nyní ořezává na 35 znaků, tak aby podmínkám banky vyhovoval.
  • Homebankig / služba GEMINI formát (obecně) – u této služby je možné nově nastavit formát čísla účtu na příkazech „číslo účtu doplňovat zleva nulami“. Pro GEMINI službu Raiffeisenbank je potřeba mít tuto volbu vypnutou, pro ostatní banky používající službu GEMINI naopak zapnutou.
  • V Nastavení uživatelské konfigurace / Ostatní / e-mail (export) je pro případ selhání odesílání e-mailů z Money S3 prostřednictvím rozhraní MAPI možné nastavit přímé odesílání pomocí aplikace Mozilla Thunderbird.

Účetnictví

DPH

  • Absolutní cesty k transformačním šablonám v konfiguraci Seznamu podání byly nahrazeny relativními cestami. Při obnově zálohy agendy do jiného umístění na disku tak odpadá nutnost přenastavení cest k transformačním šablonám.

Přehledy a tiskové sestavy

  • Do obou formulářů tiskové sestavy Účetnictví / Přehledy a tiskové sestavy / Saldo byla doplněna nová proměnná Název účtu.

Režie

Mzdy

  • Na Kartu pracovního poměru byla zavedena možnost v poli Daň z příjmů nastavit jen Srážkovou daň. Tuto možnost využijí jednatelé – daňový nerezidenti. Při odvodu jakékoliv výše srážkové daně, není nikdy uplatněna solidární daň.

Ostatní

  • Na Aktivní informační řádek za název agendy bylo doplněno IČ pro usnadnění identifikace používané agendy. IČ za název agendy je doplněn i na kartu Změna agendy a účetního roku pro lepší orientaci při výběru agendy.
  • Na kartě Money / Výběr agendy / Změna agendy a účetního roku je seznam agend setříděn vzestupně podle abecedy. Dále je umožněno vyhledávání v seznamu agend podle jejich názvu.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení