Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 17.011
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Změny a novinky Money S3 verze 17.011

Seyfor, a. s.
29. 11. 2016
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 17.002 (v distribuci od 10. 11. 2016) a verzí 17.011 (v distribuci od 30. 11. 2016)

Money

Datová schránka

 • V seznamu odeslaných zpráv do Datové schránky se po odeslání dotazu na stav zprávy naplní i sloupce „dodáno“ a „doručeno“.

Účetnictví

DPH

 • Proměnná pro tisk telefonu kontaktní osoby v Přiznání k DPH byla rozšířena z 10 na 15 znaků.

Přehledy a tiskové sestavy

 • Tisková sestava Stav závazků a pohledávek ke dni nově seskupuje doklady pro jednotlivé firmy podle obchodního názvu firmy a dle IČ (tj. firmy se stejným obchodním názvem a odlišným IČ budou mít samostatné seskupení dokladů).

Obchod

Doklady

 • Hromadné přečíslování dokladů se neprovede v případě, kdy přečíslovávaný doklad spadá do zdaňovacího období Přiznání k DPH nebo Kontrolního hlášení DPH uložených v Seznamu podání. Ostatní druhy podání v tomto seznamu přečíslování dokladů nebrání.
 • Konfigurace pro XML importy faktur byla upravena tak, aby bylo možné importovat doklady s duplicitními variabilními symboly.

Režie

Mzdy – tiskové sestavy

 • Pro tiskovou sestavu Příloha k žádosti o dávku nemocenského pojištění je nový formulář 89 621 12, III/2016.
 • Do tiskové sestavy Vyúčtování mezd mezi „Běžné náhrady dny“ a „Běžné náhrady“ vstupuje „proplacená dovolená“.

Nástroje

Výměna dat

 • Komunikace s iDokladem byla rozšířena o možnost exportu zásob z agendy Money do účtu na iDokladu, stejně tak i možnost z iDokladu naimportovat nové zásoby pořízené v prostředí iDokladu. Díky umožnění importu skladových prodejek je zároveň nová komunikace připravena na podporu EET. Nově se také chová export úhrad z agendy Money do iDokladu. Uživatel má možnost volby, zda chce hradit jen faktury, které ještě nebyly v iDokladu hrazeny, nebo možnost promazat všechny úhrady včetně těch, které se v prostředí iDokladu pořídily a nahradit je úhradami z Money.
 • V případě, že se na agendě Klienta vyskytovala faktura tvořená dodacím listem, nebylo možné přenést na takový doklad úhradu z Centrály. Program takovou situaci vyhodnotil za nežádoucí, vzhledem k tomu, že hrazený doklad tvořil vazbu na jiný doklad. Pro tento konkrétní případ byla kontrola zrušena.
 • Pokud uživatel importoval XML data parametricky přes příkazovou řádku a zároveň import probíhal interaktivně, mohlo docházet k situaci, kdy nebylo možné doklad uložit. Dělo se tak v momentě, kdy doklad během ukládání způsobil zobrazení chybového stavu nebo varování.

Ostatní

 • Pořadové číslo účtenky naimportované přes XML může mít nově až 25 znaků
 • Odúčtovací doklady Nepeněžních platidel při zaúčtování prodejek nemají implicitně zapnutý přepínač E-tržba.
 • Bylo ošetřeno automatické stornování tržeb při mazání zaevidovaných dokladů v situaci, kdy se storno tržby nepodaří odeslat.
 • Pokud je nutné při opravě dokladu znovu vygenerovat kód PKP, zobrazí se nově dialog s upozorněním na nutnost předat zákazníkovi novou účtenku.
 • Obnovu zálohy nebylo možné provést korektně v případě, že se jednalo o obnovu objemných dat. Díky spuštěnému programu S3 Automatic mohlo dojít k přerušení obnovy.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.