Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 18.200
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Změny a novinky Money S3 verze 18.200

Seyfor, a. s.
14. 02. 2018
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se2

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 18.100 (v distribuci od 18.01. 2018) a verzí 18.200 (v distribuci od 13.02. 2018)

Money

Možnosti a nastavení

 • V Uživatelské konfiguraci bylo přesunuto nastavení pro odesílání dokladů na samostatnou kartu Poštovní klient – možnosti emailu.

Účetnictví

Pokladna a banka

 • Na všech účetních dokladech – Pokladní, Bankovní, Interní, Závazky a Pohledávky (Formát položky Normální ) – došlo k rozšíření počtu desetinných míst u pole Cena a Počet MJ ze dvou na čtyři desetinná místa.

DPH

 • Uživatelé si doposud museli závazky pro odvod DPH Finančnímu úřadu nebo pohledávky pro vratku DPH od FÚ tvořit sami. Nově od verze 18.200 dochází po vygenerování Přiznání k DPH k automatickému nabídnutí Pohledávky nebo Závazku, podle povahy částky daně. Doklad lze vygenerovat pouze s hlavičkovou cenou, nebo také s využitím rozúčtovacích položek, kde uživatel docílí přeúčtování DPH z analytických účtů na dokladech na analytický účet určený pro odvod, nebo vratku DPH od Finančního úřadu.

Závěrky

 • Účetnictví / Závěrkové operace / Přehled o příjmech a výdajích OSVČ (ČSSZ) – byl podle platné legislativy aktualizován formulář 89 324 17 I/2018 pro zdaňovací období 2017.
 • Účetnictví / Závěrkové operace / Přehled OSVČ (zdravotní pojišťovny) – byl podle platné legislativy aktualizován formulář 51/2017 pro zdaňovací období 2017.

Přehledy a tiskové sestavy

 • V seznamu Upomínek je nová funkce pro odesílání Upomínek e-mailem pomocí tlačítka Mail. Můžete využít již nadefinované Karty exportu tisku ve formátu PDF nebo HTML. Další možností je vytvoření vlastní Karty exportu tisku. V programu S3 Automatic lze naplánovat automatickou tvorbu a odesílání Upomínek.

Sklad

Nastavení

 • Byl aktualizován číselník Kódů kombinované nomenklatury.

Režie

Mzdy

 • Ve mzdovém období Zaměstnance na kartě Režie / Zaměstnanci / záložka Mzdy / Výpočet pojistného je nově možné nastavit doplatek zdravotního pojištění v případě, kdy je nižší vyměřovací základ než je minimální mzda. Možnosti nastavení jsou: zaměstnanec, zaměstnavatel a zaměstnanec i zaměstnavatel.
 • Režie / Zaměstnanci / Tisk / Daňové sestavy / Prohlášení poplatníka daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti byl aktualizován formulář.

Mzdy – tiskové sestavy a exporty

 • Režie / Daňové / Vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti / Příloha počet zaměstnanců byl aktualizován formulář.

Nástroje

Plánování

 • Do programu S3 Automatic byla přidána nová úloha Upomínky – automatické odesílání upomínek. Pomocí této úlohy můžete generovat a odesílat Upomínky e-mailem obchodním partnerům. Stejně jako u ostatních úloh můžete nadefinovat, kdy přesně se má úloha spouštět a v jakém časovém rozmezí.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.