Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 18.800 a 18.700
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 18.800 a 18.700

Seyfor, a. s.
28. 10. 2018
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 18.700 a verzí 18.800

Money

Možnosti a nastavení

  • Do Připravených seznamů pro rok 2017 a 2018 byly doplněny Předkontace pro reverse charge při intrakomunitárním a v tuzemském styku, tzv. přenesení daňové povinnosti pro podvojné účetnictví.

Správa dat

  • Funkce Verifikace dat / Adresář byla rozšířena o kontrolu pro obnovu adresy a nově i obnovu kontaktní osoby z faktur, skladových dokladů, objednávek a seznamu zaměstnanců.

Účetnictví

Přehledy a tiskové sestavy

  • Účetnictví / Další sestavy / Obratová předvaha – v tiskové sestavě Export do excelu (FRE) se při zapnutém přepínači Včetně výpisu dokladů vytiskne ke každému účtu i seznam příslušných dokladů.

Obchod

Adresář

  • Do Skupin adresáře bylo přidáno nastavení (záložky Podrobnosti, Účetnictví a Obchod na internetu). Toto nastavení se automaticky přebírá do nově přidaných Karet adresáře v této skupině. V Hromadných operacích s Adresářem je nyní možné toto nastavení převzít i ze Skupiny.

Režie

Mzdy

  • Došlo k úpravě rozúčtování Interního dokladu k nerefundované náhradě na střediska dle zaměstnanců. Rozúčtování na střediska dle zaměstnanců ctí náhradu za nemoc konkrétního zaměstnance a tuto částku rozúčtuje podle nastavení na střediska na Kartě zaměstnance / záložka Mzdy / záložka Platby, zaúčtování.

Nástroje

Výměna dat

  • Do verze 18.700 byla zapracována funkce, která umožňuje XML export posledního nebo stálého dodavatele uvedeného na Kartě zásoby. Funkce je dostupná jak obyčejným XML exportem ze seznamu Zásoby na skladě, tak i exportem v rámci datové výměny pomocí E-shop konektoru. Do verze 18.800 byla funkce upravena tak, aby export probíhal i u Zásob, ve kterých byl dodavatel nastaven dříve než byla Zásoba zahrnuta do obchodování na internetu.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení