Vše z Money / Produktové novinky/Zrychlili jsme síťovou verzi Money S3
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Zrychlili jsme síťovou verzi Money S3

Zrychlili jsme síťovou verzi Money S3
Seyfor, a. s.
26. 02. 2020
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2
Zrychlili jsme síťovou verzi Money S3

„Na čem právě pracujete?“ Pokud byste tuto otázku v uplynulých dvou letech položili některému z vývojářů Money S3, dost pravděpodobně by vám odpověděl, že na zrychlení systému. Jen za první tři čtvrtiny roku 2019 naši lidé na tomto úkolu odpracovali 2 900 hodin. Těší nás, že řada z vás už zrychlení v praxi zaznamenala.

Pravidelně se vás, uživatelů, ptáme, jak hodnotíte Money S3, a moc děkujeme za všechny odpovědi. Od těch, kteří používají síťovou verzi, v minulosti zaznívalo, že by uvítali rychlejší systém. Zpětná vazba je pro nás při plánování rozvoje rozhodující. Proto se zrychlení Money S3 stalo prioritou, které se intenzivně věnujeme už dva roky.

Převod na novou databázi

Abychom dosáhli zvýšení rychlosti, musíme převést původní databázi Money na novou verzi. Zní to jednoduše, ale ve skutečnosti je to náročný a komplikovaný proces. První rok naši vývojáři plánovali, jak databázi převádět a chystali prototyp.

Potom jsme začali s postupným převodem části databáze. Jen od začátku roku 2019 vývojáři převodem strávili 1 700 hodin. Dalších 1 200 hodin pak zabralo důkladné testování, abychom měli jistotu, že vše bezchybně funguje.

Rychlejší práce po síti

Money S3 je nyní celkově rychlejší než dříve. Úplně největší zrychlení zaznamenáte, pokud používáte síťovou verzi (Money S3 máte uložené na firemním serveru a z ostatních počítačů k němu přistupujete po síti).

V převodu dalších částí databáze stále pokračujeme, takže se můžete těšit na další zrychlování systému. Proto doporučujeme průběžně instalovat nové verze Money S3.

O kolik je Money S3 rychlejší

Zrychlení Money S3 je dobře vidět například při filtrování. Ukážeme si to na příkladu:

  • Máte 250 000 záznamů.
  • Používáte Money S3 v síťové verzi.
  • Na podzim roku 2018 by vám filtrování trvalo zhruba 8,5 minuty.
  • V současnosti dostanete výsledek za 5 sekund.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení