Podnikání / Účetní programy/Nadopujte své účetnictví: K Money S3 zdarma tablety Samsung Galaxy
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma

Nadopujte své účetnictví: K Money S3 zdarma tablety Samsung Galaxy

Seyfor, a. s.
21. 10. 2012
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se2

Nové, přehlednější Money S3 verze 13 jsme nadopovali vzhledem i funkcemi a chceme to pořádně oslavit. Ke každému Money S3 Premium proto rozdáváme luxusní tablety Samsung Galaxy zdarma. Párty končí už 31. října 2012, rozjeďte to proto včas!

Slavíme nové Money S3 verze 13, které jsme připravili podle přání uživatelů přehlednější, rychlejší a efektivnější. A chceme slavit s vámi! Naše tablety vám sice nepomůžou v chřipkové sezóně, ale třeba za vás vyřeší každoroční starosti s vánočními dárky. Nebo vám alespoň udělají radost.

Ke každému nákupu nového kompletu Money S3 Premium v období 22.–31. října 2012 vám zdarma věnujeme luxusní tablet Samsung Galaxy Tab 8 GB. A aby se vám s obojím lépe pracovalo, dostanete navíc i službu Podpora a Aktualizace 2013 (technickou podporu a pravidelnou legislativní aktualizaci programu až do konce příštího roku) a aplikaci iDoklad pro váš nový tablet, ve které vystavíte faktury doslova odkudkoli.

Jak získat Money S3 s tabletem Samsung Galaxy?

Program si můžete objednat prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo na telefonním čísle 549 522 511.

Cena programu je 11.990 Kč. V ní je obsaženo i poštovné, tablet Samsung Galaxy a nárok na službu Podpora a Aktualizace 2013 i stažení aplikace iDoklad pro uvedený tablet.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

O programu Money S3 Premium

Účetní program Money S3 Premium je nejvyšší komplet z řady Money S3 vhodný pro menší a střední firmy, které vedou účetnictví se mzdami a jejichž obchodní agenda zahrnuje sklady, ceníky a objednávky. Program dále umožňuje napojení na internetové obchody, podporuje homebanking a disponuje řadou dalších nadstandardních funkcí. Více informací.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.
Vyzkoušet zdarma
Zavřít reklamu
Propojte své účetnictví s podnikáním
Přidejte se k 20 000 uživatelům.