Do Money S3 nyní hromadně přenesete data ze všech pokladen

Solitea Česká republika | 04. 10. 2018

Používáte Money S3 a zároveň maloobchodní software Prodejna SQL? Ať už potřebujete do svých pokladních terminálů exportovat údaje, nebo z nich importovat doklady, nemusíte si už otevírat manažerskou část Prodejny SQL. Vše rychle vyřešíte přímo z Money S3.

Na kartě Sklad v sekci Správa skladu přibyla ikona Prodejna SQL. Stačí na ni kliknout a zvolit si import, nebo export. Tímto způsobem můžete zároveň komunikovat se všemi svými pokladnami zároveň.

Potřebujete mít co nejaktuálnější přehled o svých prodejích? S modulem S3 Automatic propojení mezi Prodejnou SQL a Money S3 automatizujete. Stačí si jen nastavit, jak často chcete ve skladu aktuální data. Informace se vám mohou aktualizovat třeba dvakrát denně, jednou za hodinu nebo i každých deset minut. Stejně tak si nastavíte automatické exporty, když potřebujete do pokladen poslat nová data.

Další novinkou pro majitele modulu S3 Automatic je, že si mohou nastavit zasílání e-mailů s výsledky exportu či importu. Stačí si na začátku vybrat, jestli chcete informovat o každém exportu nebo importu, či máte dostat zprávu jen v případě, že nastala chyba.

Kde novou funkci najít?

  • Otevřete si účetní systém a jděte na kartu Money.
  • Klikněte na Možnosti nastavení a poté na Externí aplikace. Otevře se vám okno, ve kterém si nastavte propojení s Prodejnou SQL (tento krok je nutný jen při prvním použití).
  • Poté jděte na záložku Sklad a v sekci Správa skladu klikněte na ikonu Prodejna SQL.
  • Nyní máte dvě možnosti:
    • Klikněte na Prodejna SQL – Manažer. Rovnou z Money se dostanete do svého maloobchodního softwaru, kde upravíte, jaké informace potřebujete přenášet. Pamatujte, že oba programy musíte mít nainstalované na stejném počítači.
    • Vyberte export či import, pár kliky svůj výběr potvrďte a potom se už zahájí komunikace se všemi zvolenými pokladními místy zároveň.

Abyste mohli funkci využívat, musí být vaše Money S3 ve verzi 18.700 nebo vyšší a Prodejna SQL ve verzi 3.2.3 nebo vyšší.

Nevíte si s nastavením rady? Naši konzultanti vám rádi pomohou přes vzdálenou plochu. Stačí si službu objednat přes Zákaznický portál nebo telefon 549 522 519.

Štítky článku

Aktuality

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

24. 02. 2020
Splatnost daně za prosinec 2019 (pouze spotřební daň z lihu)
25. 02. 2020
Daňové přiznání za leden 2020
25. 02. 2020
Daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně například z topných olejů, ostatních (technických) benzinů za leden 2020 (pokud vznikl nárok)
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img