Skrýt menu
Skrýt formulář

Do Money S3 nyní hromadně přenesete data ze všech pokladen

Solitea Česká republika, a.s. | 04. 10. 2018

Používáte Money S3 a zároveň maloobchodní software Prodejna SQL? Ať už potřebujete do svých pokladních terminálů exportovat údaje, nebo z nich importovat doklady, nemusíte si už otevírat manažerskou část Prodejny SQL. Vše rychle vyřešíte přímo z Money S3.

Na kartě Sklad v sekci Správa skladu přibyla ikona Prodejna SQL. Stačí na ni kliknout a zvolit si import, nebo export. Tímto způsobem můžete zároveň komunikovat se všemi svými pokladnami zároveň.

Potřebujete mít co nejaktuálnější přehled o svých prodejích? S modulem S3 Automatic propojení mezi Prodejnou SQL a Money S3 automatizujete. Stačí si jen nastavit, jak často chcete ve skladu aktuální data. Informace se vám mohou aktualizovat třeba dvakrát denně, jednou za hodinu nebo i každých deset minut. Stejně tak si nastavíte automatické exporty, když potřebujete do pokladen poslat nová data.

Další novinkou pro majitele modulu S3 Automatic je, že si mohou nastavit zasílání e-mailů s výsledky exportu či importu. Stačí si na začátku vybrat, jestli chcete informovat o každém exportu nebo importu, či máte dostat zprávu jen v případě, že nastala chyba.

Kde novou funkci najít?

  • Otevřete si účetní systém a jděte na kartu Money.
  • Klikněte na Možnosti nastavení a poté na Externí aplikace. Otevře se vám okno, ve kterém si nastavte propojení s Prodejnou SQL (tento krok je nutný jen při prvním použití).
  • Poté jděte na záložku Sklad a v sekci Správa skladu klikněte na ikonu Prodejna SQL.
  • Nyní máte dvě možnosti:
    • Klikněte na Prodejna SQL – Manažer. Rovnou z Money se dostanete do svého maloobchodního softwaru, kde upravíte, jaké informace potřebujete přenášet. Pamatujte, že oba programy musíte mít nainstalované na stejném počítači.
    • Vyberte export či import, pár kliky svůj výběr potvrďte a potom se už zahájí komunikace se všemi zvolenými pokladními místy zároveň.

Abyste mohli funkci využívat, musí být vaše Money S3 ve verzi 18.700 nebo vyšší a Prodejna SQL ve verzi 3.2.3 nebo vyšší.

Nevíte si s nastavením rady? Naši konzultanti vám rádi pomohou přes vzdálenou plochu. Stačí si službu objednat přes Zákaznický portál nebo telefon 549 522 519.

Štítky článku

Aktuality

Manuál pro EET

Nejhledanější

DPH Daň z příjmu Majetkové daně Daň z nemovitosti Daňové přiznání Sociální a zdravotní pojištění

Oblíbené články

Daňový kalendář

20. 07. 2020
Měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti
20. 07. 2020
Daňové přiznání a splatnost daně k MOSS
27. 07. 2020
Daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně například z topných olejů a ostatních (technických) benzinů za červen 2020 (pokud vznikl nárok)
Další termíny

Slovník pojmů

eBook plný rad z praxe

Jak vybrat účetní systém

ebook-img