Změny a novinky Money S3 verze 20.604

Solitea, a.s. | 14. 07. 2020

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 20.603 a verzí 20.604.

Nové funkce a vylepšení do Money přidáváme každý měsíc. Abyste měli jistotu, že ty nejdůležitější využíváte naplno, navštivte naše školení, která jsou pro Vás znovu otevřena na našich pobočkách v Brně, v Praze a v Ostravě.

Účetnictví

Pokladna a banka

  • Od verze 20.600 jsme zavedli nové funkce při hromadném i ručním párování úhrad. Jedna z těchto úprav automaticky přidává bankovní účet do Karty adresy, a to v situaci, kdy na bankovním výpisu figuruje transakce, která obsahuje bankovní účet, který není obsažen v adrese hrazeného dokladu. Tato funkce vznikla za účelem zjednodušení práce, odpadá ruční vkládání bankovního účtu ke kontaktu v Adresáři. Problém této funkce byl ten, že se takto přidávala i nulová bankovní spojení, která jsou v transakcích platebních karet nebo poplatků za vedení účtu. Takový účet se přidal k první spárované adrese a poté se už automaticky objevil ve všech vytvořených bankovních dokladech s nulovým bankovním účtem. Tato situace ovšem vznikla buď ručním spárováním transakce, která se běžně nepáruje, nebo předchozím manuálním vytvořením nulového bankovního účtu v některé z adres v Adresáři. Úprava do verze spočívá v tom, že se nebudou nulové bankovní účty za žádné situace přidávat do adresy v Adresáři a zároveň takové účty automaticky převod z adres smaže.

Money

Možnosti a nastavení

  • Na základě legislativních změn v Rakousku jsme doplnili sníženou sazbu DPH 5 %. Rakousko od 1. 7. 2020 do konce roku dočasně snižuje sazbu DPH na 5 % pro vybrané komodity.
  • Byly tyto informace užitečné?
  • AnoNe

Štítky článku

Money S3