Money S3 pro účetní

Pro účetní a daňové poradce jsme připravili speciální zvýhodněnou nabídku. Nejvyšší komplet Money S3 Premium získají se slevou 50 %.
Stačí pouze předložit kopii živnostenského oprávnění pro poskytování účetních služeb nebo auditorské osvědčení.

Sleva se nevztahuje na nákup dalších síťových licencí ani na přechod z nižšího kompletu za rozdíl cen.

Ceník kompletů

Podívejte se, za kolik získáte Money S3 Premium.

Premium
Zákaznická podpora
Neomezený počet dokladů
Banka a pokladna
Daňová evidence
Evidence majetku
Fakturace
Kniha jízd
Mzdy a personalistika
Podvojné účetnictví
Skladové hospodářství a objednávky
Běžná cena licence pro 1 PC 19 990 Kč
Cena licence pro 1 PC 9 995 Kč
Cena licence za dalšího uživatele (PC) 4 490 Kč

Ceny jsou bez DPH.

Seznam účetních poradců

Kromě slevy nabízíme všem účetním a daňovým poradcům s platnou službou Podpora a Aktualizace bezplatné zařazení do našeho seznamu účetních a daňových poradců. Díky němu vás uživatelé Money S3 snadno vyhledají a vy tak získáte lepší přístup k novým klientům.

Stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář.

Komunikace s klienty

Pro účetní a firmy zabývající se daňovým poradenstvím jsme připravili také speciální moduly Účetní centrála a Účetní klient, které usnadňují komunikaci se zákazníky. Díky nim získáte od klienta z Money S3 jeho doklady, které již nemusíte přepisovat znova ručně.

Stejně jednoduše přenesete do Money S3 také doklad od klientů využívajících on-line fakturační službu iDoklad. Funkce pro přenos dokladů z iDokladu do Money S3 je bezplatnou součástí systému.

Účetní analýzy

Účetní společnosti často využívají také modul Účetní analýzy. Výrazně totiž zjednodušuje čištění salda, při kterém vám ušetří i několik dní práce za měsíc. Navíc vám umožní provádět ekonomické analýzy.

Neocenitelní pomocníci pro účetní nebo pro ty, kdo chtějí hlavně fakturovat

iDoklad

Pravděpodobně nejsnazší způsob vystavování faktur na světě. V online aplikaci připravíte fakturu za pár sekund a navíc se do ní přihlásíte odkudkoliv – máte tak evidenci všech vydaných i přijatých dokladů na jednom místě. A vaše účetní si je může kdykoliv automaticky stáhnout, třeba do Money S3 nebo jiného programu.


Chci zdarma vyzkoušet iDoklad

Profi Účtenka

Bezplatná aplikace k vystavování účtenek a odesílání dokladů finanční správě. S Profi Účtenkou nepotřebujete drahou EET pokladnu – vše vyřídíte ze svého mobilu, tabletu nebo počítače. A doklady, které v Profi Účtence vystavíte, se vám za pár sekund objeví i v Money S3.


Chci zdarma vyzkoušet Profi Účtenku