Vše z Money / Aktuality/3 minuty a pochopíte, proč se vám v roce 2023 oplatilo využívat službu Podpora a aktualizace
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

3 minuty a pochopíte, proč se vám v roce 2023 oplatilo využívat službu Podpora a aktualizace

3 minuty a pochopíte, proč se vám v roce 2023 oplatilo využívat službu Podpora a aktualizace
Seyfor, a. s.
25. 09. 2023
Doba čtení4 minuty čtení
Líbilo se18
3 minuty a pochopíte, proč se vám v roce 2023 oplatilo využívat službu Podpora a aktualizace

Obsah

  V uplynulém roce jsme pro vás vylepšili Money S3 hned několika způsoby. Usnadnili jsme vám přechod na nový účetní rok, propojili jsme Money S3 s e-shopem a platební bránou GoPay, zavedli modul Inbox a mnohé další. Víme také, jakých výsledků v průběhu roku dosáhla zákaznická podpora.

  Více než 45 000 hovorů, 7 000 písemných dotazů a 1 850 servisních zásahů

  Taková je aktuální bilance zákaznické podpory, která se v počtu 20 konzultantů neustále stará o vaši pozitivní zkušenost se systémem Money S3. Tito konzultanti jsou zároveň pravidelně proškolováni, aby vám dokázali poradit co nejlépe a abyste se mohli na jejich zkušenosti vždy spolehnout.

  Procento hovorů, které naše zákaznická linka zvládne vyřídit, dosahuje vysoké hodnoty 95 %. Těm, kteří se s námi nepodaří spojit napřímo, voláme obratem nazpět.

  Zároveň jsme pro vás v roce 2023 připravili 12 legislativních webinářů s odbornými hosty, kteří teoreticky i prakticky vysvětlili ty nejdůležitější témata od DPH, přes DPPO a DPFO až po mzdovou problematiku. K většině webinářů je aktuálně možné stále získat přístup i po jejich odvysílání – zjistěte více.

  Neustále aktualizujeme současné a vytváříme zcela nové systémové návody. Nechybí ani široká nabídka on-line školení k Money S3 pro podporu vašeho sebevzdělávání. Prozkoumejte naši nabídku školení.

  5 hlavních novinek roku 2023

  Uplynulý rok byl bohatý na novinky, změny a systémová vylepšení, o které jsme vám Money S3 umožnili rozšířit v rámci pravidelných měsíčních aktualizací. Zde je přehled těch nejdůležitějších:

  1. Účinná vylepšení pro přechod na nový účetní rok

  V seznamu Pokladních dokladů a Bankovních dokladů byla přidána nová funkcionalita, která vám s přechodem do nového roku snadno a automaticky překopíruje doklady, které zrovna potřebujete.

  Na seznamech Typy účetních dokladů, Typy faktur vystavených, Typy faktur přijatých a Typy skladových dokladů je nové tlačítko Převzít, které obsahuje volbu Z minulého účetního roku. Zobrazí se seznam typů dokladů z minulého roku, kde můžete záznam pod kurzorem (nebo označené záznamy) převzít do aktuálního účetního roku.

  2. Automaticky vypočítaný nárok na dovolenou

  Na Kartě zaměstnance přibyla nová funkce na automatický výpočet nároku na dovolenou. Do tohoto roku program Money S3 výpočet nároku na dovolenou neumožňoval a personálnímu či mzdovému oddělení nezbývalo než nárok vypočítávat ručně.

  Nyní systém Money S3 dokáže vše spočítat za vás. Nastavíte si, na kolik týdnů dovolené máte ve vaší společnosti nárok a podle toho, jaký má daný zaměstnanec úvazek, jaké je jeho datum nástupu a dalších náležitostí, systém sám automaticky vypočítává nárok daného zaměstnance na dovolenou.

  3. Efektivní propojení Money S3 se Shoptetem

  Money S3 se od tohoto roku stává mnohem účinnějším nástrojem pro vaše e-commerce podnikání díky propojení se Shoptetem. Nyní je umožněno uživatelům do systému nastavit nový doplněk Money S3 by Seyfor, který zajistí synchronizaci dat napříč systémy.

  Doplněk Money S3 by Seyfor uživatelům zajistí jednoduchou a vzájemnou komunikaci mezi jejich e-shopem a systémem Money S3.

  4. Elektronický archiv a vyčítání faktur v jednom – Modul Inbox

  Modul Inbox je z pohledu uživatelů významnou pomocí pro všechny, kteří chtějí usnadnit a zefektivnit práci s přijatými podnikovými doklady. Modul Inbox totiž představuje spojení elektronické schránky, archivu a čtečky dokladů v jediném systému a místě ve vaší firmě.

  Modul Inbox zvládá vyčítat informace ze všech formátů přijatých dokladů, a to jak v nestandardizovaných formátech (PDF, JPEG, PNG apod.), tak i ve formátech standardizovaných (ISDOC, ZUGFerD/Faktur-X a QR kód – QR kód).

  NOVĚ! Strojově nečitelné doklady pomáhá vyčítat služba Rossum v rámci rozšíření Inbox PLUS.

  5. Platební brána GoPay

  Vítanou novinkou je i spojení s obchodním účtem platební brány GoPay. Nyní už není potřeba zadávat všechna data ručně do systému Money S3 v případě, že využíváte platební bránu GoPay. Nově se údaje jednoduše naimportují samy.

  Z hlediska způsobu zpracování bankovních výpisů se nic nezměnilo. Práce s importy z platební brány GoPay je obdobná jako s kterýmkoliv jiným bankovním účtem.

  Celý proces ohledně stahování bankovních výpisů z platební brány GoPay do systému Money S3 lze zautomatizovat pomocí

  Pravidelné aktualizace a vždy dostupná podpora

  Mějte jistotu, že své účetnictví vedete v pravidelně aktualizovaném systému pracujícím s platnou legislativou. Díky službě Podpora a Aktualizace vám do systému Money S3 automaticky nahráváme všechny příslušné nejen legislativní změny.

  Spolehnout se můžete i na pohotovou telefonickou a písemnou podporu nebo novinky a vylepšení, které vydáváme každý měsíc.

  Byly informace v článku užitečné?

  Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

  Ano
  Ne
  Vyzkoušejte si účetní program Money S3

  Aktualizujte si své Money S3

  Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

  Objevte i vy
  nová online
  školení
  Vybrat školení
  Zavřít reklamu
  Objevte si vy nová online školení