Vše z Money / Produktové novinky/[Money S3 18.800] Možnost uzamknutí mezd po zaúčtování a zrychlení Historie akcí
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

[Money S3 18.800] Možnost uzamknutí mezd po zaúčtování a zrychlení Historie akcí

[Money S3 18.800] Možnost uzamknutí mezd po zaúčtování a zrychlení Historie akcí
Seyfor, a. s.
30. 10. 2018
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2
[Money S3 18.800] Možnost uzamknutí mezd po zaúčtování a zrychlení Historie akcí

Na první pohled vypadá nová verze Money S3 stejně jako ta předešlá, v jádru ale postupně prochází obrovskou technologickou proměnou. Díky přesunu systémových tabulek do nového databázového systému SQLite bude Money v budoucnu výrazně rychlejší. Zrychlení očekávejte postupně na všech důležitých agendách, už nyní však máme hotovou databázi Historie akcí, Historie adresáře a další systémové tabulky.

CO VÁS ZAJÍMÁ? ucetnictvi obchod sklad system

Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 18.800 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.

Aktualizaci Money S3 mají k dispozici pouze uživatelé s platnou Podporou a Aktualizací. Novou verzi si můžete stáhnout přes Zákaznický portál.


system

První tabulky v databázovém systému SQLite

Přesunu do nové databáze se jako první dočkaly tabulka Historie akcí i adresáře a další systémové tabulky Money S3. A hned první testy odhalily, že navýšení rychlosti je markantní – například filtrování u Historie akcí s desítkami tisíc záznamů dříve trvalo i několik minut, zatímco nyní před sebou vidíte výsledky už za několik sekund.

V příštích verzích dojde k přesunu dalších systémových tabulek a postupně budou přibývat další.

Podpora XSLT šablon verze 3.0

Novinka, která potěší ty z vás, kteří do svého Money S3 často importujete XML soubory z jiných systémů. Money nyní podporuje XSLT šablony i v nejvyšší verzi 3.0, které mají více funkcí a možností nastavení než starší verze. Převod dat tak pro vás bude jednodušší.

ucetnictvi

Uzamknutí mezd po zaúčtování

Nová funkce, po které jste volali. Jakmile v Money S3 zpracujete mzdy a chystáte se je zaúčtovat, máte možnost nastavit, aby se tyto mzdy po zaúčtování uzamkly. Díky této funkci se mzdy automaticky uzamknou a nestane se tak, že někdo v systému nevědomky změní mzdy, které byly již zaúčtovány.

zaúčtování mezd

sklad

Automatická synchronizace dat mezi Money S3 a Prodejnou SQL

Významné usnadnění práce pro všechny, kteří k Money S3 využívají i pokladní software Prodejna. Pokud nyní v Money změníte cenu svého zboží, jedním kliknutím ji změníte také v Prodejně. A jestliže na pobočce prodáte zboží, jediným kliknutím si v Money zaktualizujete skladové zásoby. Díky propojení obou systémů se totiž data z Money a Prodejny synchronizují – vždy v intervalech, které si nastavíte.

Synchronizaci skladových zásob nebo cen zboží přitom nemusíte provádět pouze ručně, ale také automaticky pomocí modulu S3 Automatic. V takovém případě jen nastavíte časový interval, v jakém se mají data synchronizovat. Může to být dvakrát denně, jednou za hodinu nebo například každých 10 minut, v závislosti na velikosti vašich dat.

Novou funkci aktivujete na kartě Money, v Možnostech nastavení -> Externí aplikace. Otevře se vám dialogové okno, ve kterém si nastavíte propojení s Prodejnou SQL. Poté na záložce Sklad, v sekci Správa skladu, pod ikonou Prodejna, spravujete veškeré možnosti synchronizace dat.

ŠKOLENÍ: Nové funkce a vylepšení do Money S3 přidáváme každý měsíc. Abyste měli jistotu, že ty nejdůležitější využíváte naplno, navštivte naše školení.

obchod

Nastavení skupin v adresáři

Na základě vašich námětů jsme rozšířili možnosti nastavení skupin v Adresáři o Nové záložky Podrobnosti, Účetnictví, Obchod na internetu a Poznámka. Zde vyplněné hodnoty se vám automaticky předvyplní do nové adresy při jejím zakládání.

karta skupin v adresáři


Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 18.800 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.

Zaujala Vás některá z novinek? Chcete-li se na ni podrobně doptat, naši konzultanti zákaznické péče jsou Vám k dispozici na telefonním čísle +420 549 522 503. Před hovorem si připravte PIN svého Money.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení