Novinky z Money / Produktové novinky/[Money S3 18.800] Možnost uzamknutí mezd po zaúčtování a zrychlení Historie akcí
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

[Money S3 18.800] Možnost uzamknutí mezd po zaúčtování a zrychlení Historie akcí

[Money S3 18.800] Možnost uzamknutí mezd po zaúčtování a zrychlení Historie akcí
Seyfor, a. s.
30. 10. 2018
Doba čtení3 minuty čtení
Líbilo se2
[Money S3 18.800] Možnost uzamknutí mezd po zaúčtování a zrychlení Historie akcí

Na první pohled vypadá nová verze Money S3 stejně jako ta předešlá, v jádru ale postupně prochází obrovskou technologickou proměnou. Díky přesunu systémových tabulek do nového databázového systému SQLite bude Money v budoucnu výrazně rychlejší. Zrychlení očekávejte postupně na všech důležitých agendách, už nyní však máme hotovou databázi Historie akcí, Historie adresáře a další systémové tabulky.

CO VÁS ZAJÍMÁ? ucetnictvi obchod sklad system

Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 18.800 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.

Aktualizaci Money S3 mají k dispozici pouze uživatelé s platnou Podporou a Aktualizací. Novou verzi si můžete stáhnout přes Zákaznický portál.


system

První tabulky v databázovém systému SQLite

Přesunu do nové databáze se jako první dočkaly tabulka Historie akcí i adresáře a další systémové tabulky Money S3. A hned první testy odhalily, že navýšení rychlosti je markantní – například filtrování u Historie akcí s desítkami tisíc záznamů dříve trvalo i několik minut, zatímco nyní před sebou vidíte výsledky už za několik sekund.

V příštích verzích dojde k přesunu dalších systémových tabulek a postupně budou přibývat další.

Podpora XSLT šablon verze 3.0

Novinka, která potěší ty z vás, kteří do svého Money S3 často importujete XML soubory z jiných systémů. Money nyní podporuje XSLT šablony i v nejvyšší verzi 3.0, které mají více funkcí a možností nastavení než starší verze. Převod dat tak pro vás bude jednodušší.

ucetnictvi

Uzamknutí mezd po zaúčtování

Nová funkce, po které jste volali. Jakmile v Money S3 zpracujete mzdy a chystáte se je zaúčtovat, máte možnost nastavit, aby se tyto mzdy po zaúčtování uzamkly. Díky této funkci se mzdy automaticky uzamknou a nestane se tak, že někdo v systému nevědomky změní mzdy, které byly již zaúčtovány.

zaúčtování mezd

sklad

Automatická synchronizace dat mezi Money S3 a Prodejnou SQL

Významné usnadnění práce pro všechny, kteří k Money S3 využívají i pokladní software Prodejna. Pokud nyní v Money změníte cenu svého zboží, jedním kliknutím ji změníte také v Prodejně. A jestliže na pobočce prodáte zboží, jediným kliknutím si v Money zaktualizujete skladové zásoby. Díky propojení obou systémů se totiž data z Money a Prodejny synchronizují – vždy v intervalech, které si nastavíte.

Synchronizaci skladových zásob nebo cen zboží přitom nemusíte provádět pouze ručně, ale také automaticky pomocí modulu S3 Automatic. V takovém případě jen nastavíte časový interval, v jakém se mají data synchronizovat. Může to být dvakrát denně, jednou za hodinu nebo například každých 10 minut, v závislosti na velikosti vašich dat.

Novou funkci aktivujete na kartě Money, v Možnostech nastavení -> Externí aplikace. Otevře se vám dialogové okno, ve kterém si nastavíte propojení s Prodejnou SQL. Poté na záložce Sklad, v sekci Správa skladu, pod ikonou Prodejna, spravujete veškeré možnosti synchronizace dat.

ŠKOLENÍ: Nové funkce a vylepšení do Money S3 přidáváme každý měsíc. Abyste měli jistotu, že ty nejdůležitější využíváte naplno, navštivte naše školení.

obchod

Nastavení skupin v adresáři

Na základě vašich námětů jsme rozšířili možnosti nastavení skupin v Adresáři o Nové záložky Podrobnosti, Účetnictví, Obchod na internetu a Poznámka. Zde vyplněné hodnoty se vám automaticky předvyplní do nové adresy při jejím zakládání.

karta skupin v adresáři


Jestliže si chcete o novinkách ve verzi 18.800 přečíst ještě více, projděte si kompletní seznam změn.

Zaujala Vás některá z novinek? Chcete-li se na ni podrobně doptat, naši konzultanti zákaznické péče jsou Vám k dispozici na telefonním čísle +420 549 522 503. Před hovorem si připravte PIN svého Money.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Daň z příjmů práv. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních