Novinky z Money / Produktové novinky/Nová verze Money S3 páruje faktury a platby také v cizích měnách
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Nová verze Money S3 páruje faktury a platby také v cizích měnách

Nová verze Money S3 páruje faktury a platby také v cizích měnách
Seyfor, a. s.
29. 10. 2020
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se4
Nová verze Money S3 páruje faktury a platby také v cizích měnách

Novinka, po které jste volali. Aktuální verze Money S3 20.900 automaticky páruje faktury a platby také v cizích měnách. Dále jsme vylepšili synchronizaci zásob a cen, zjednodušili administrativu kolem faktur v cizích jazycích nebo usnadnili inventury. Čtěte, co všechno vás v aktuální verzi Money S3 čeká.

Hromadné párování plateb i v cizích měnách

Jestliže si do Money stáhnete výpis z bankovního účtu, systém nyní automaticky spáruje příslušné platby a faktury ve všech měnách – včetně těch cizích. Poradí si i v případech, kdy vám klient například eurovou fakturu zaplatí v dolarech.

Money také automaticky vyrovnává kurzové rozdíly a pokud při platbě vznikne přeplatek, systém k němu sám vygeneruje příslušné doklady – tedy pohledávky nebo závazky. Věříme, že vám tyto funkce ušetří spoustu času a odbourají rutinní práci.

Synchronizace zásob a cen i snazší inventury

Pokud máte v Money založených více skladů a ceníků, můžete nyní synchronizovat stav zásob a aktuální ceny mezi všemi najednou. Nezáleží na tom, zda jsou sklady fyzické, nebo pouze virtuální (ceníkové).

Další novinka potěší ty, kteří obchodují se zahraničím. Jestliže často pracujete se zálohovými a vyúčtovacími fakturami, oceníte, že jsme k této agendě doplnili příslušné formuláře také v angličtině, němčině a francouzštině. Formuláře v cizích jazycích postupně přidáváme napříč celým systémem a hodláme v tom pokračovat.

Nejnovější verze Money S3 vám usnadní také inventury. V inventurním dokladu můžete nově pracovat také s katalogovým číslem , což vám usnadní práci se zásobami a rychleji pak porovnáte skutečný stav skladu s daty, která máte v Money S3.

Další vylepšení modulu Mzdy a personalistika

A na závěr jedna prosba. Pokud jste ještě nepřešli na nový modul Mzdy a personalistika, udělejte to prosím co nejdříve. Modul jsme i na základě vašich připomínek upravili a v dosavadní zpětné vazbě si jej pochvalujete. Návod, jak přejít na nový modul, najdete v tomto článku.

Novinek a vylepšení je v novém Money S3 20.900 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

Přihlaste se na Minikurz online

Připravili jsme pro vás oblíbený Minikurz se souhrnem novinek z Money S3. Tentokrát jsme se rozhodli naše tradiční setkávání v kinech nahradit za online setkání. Přihlaste se ještě dnes, pro všechny uživatele Money S3 je Minikurz zdarma.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Dlouhodobý majetek v účetnictví a dani z příjmů
14. 09. 2023
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních