Vše z Money / Produktové novinky/Nová verze Money S3 páruje faktury a platby také v cizích měnách
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Nová verze Money S3 páruje faktury a platby také v cizích měnách

Nová verze Money S3 páruje faktury a platby také v cizích měnách
Seyfor, a. s.
29. 10. 2020
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se4
Nová verze Money S3 páruje faktury a platby také v cizích měnách

Novinka, po které jste volali. Aktuální verze Money S3 20.900 automaticky páruje faktury a platby také v cizích měnách. Dále jsme vylepšili synchronizaci zásob a cen, zjednodušili administrativu kolem faktur v cizích jazycích nebo usnadnili inventury. Čtěte, co všechno vás v aktuální verzi Money S3 čeká.

Hromadné párování plateb i v cizích měnách

Jestliže si do Money stáhnete výpis z bankovního účtu, systém nyní automaticky spáruje příslušné platby a faktury ve všech měnách – včetně těch cizích. Poradí si i v případech, kdy vám klient například eurovou fakturu zaplatí v dolarech.

Money také automaticky vyrovnává kurzové rozdíly a pokud při platbě vznikne přeplatek, systém k němu sám vygeneruje příslušné doklady – tedy pohledávky nebo závazky. Věříme, že vám tyto funkce ušetří spoustu času a odbourají rutinní práci.

Synchronizace zásob a cen i snazší inventury

Pokud máte v Money založených více skladů a ceníků, můžete nyní synchronizovat stav zásob a aktuální ceny mezi všemi najednou. Nezáleží na tom, zda jsou sklady fyzické, nebo pouze virtuální (ceníkové).

Další novinka potěší ty, kteří obchodují se zahraničím. Jestliže často pracujete se zálohovými a vyúčtovacími fakturami, oceníte, že jsme k této agendě doplnili příslušné formuláře také v angličtině, němčině a francouzštině. Formuláře v cizích jazycích postupně přidáváme napříč celým systémem a hodláme v tom pokračovat.

Nejnovější verze Money S3 vám usnadní také inventury. V inventurním dokladu můžete nově pracovat také s katalogovým číslem , což vám usnadní práci se zásobami a rychleji pak porovnáte skutečný stav skladu s daty, která máte v Money S3.

Další vylepšení modulu Mzdy a personalistika

A na závěr jedna prosba. Pokud jste ještě nepřešli na nový modul Mzdy a personalistika, udělejte to prosím co nejdříve. Modul jsme i na základě vašich připomínek upravili a v dosavadní zpětné vazbě si jej pochvalujete. Návod, jak přejít na nový modul, najdete v tomto článku.

Novinek a vylepšení je v novém Money S3 20.900 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

Přihlaste se na Minikurz online

Připravili jsme pro vás oblíbený Minikurz se souhrnem novinek z Money S3. Tentokrát jsme se rozhodli naše tradiční setkávání v kinech nahradit za online setkání. Přihlaste se ještě dnes, pro všechny uživatele Money S3 je Minikurz zdarma.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.