Vše z Money / Produktové novinky/Nová verze Money S3 umožňuje hromadné zadávání dovolených nebo mezd
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Nová verze Money S3 umožňuje hromadné zadávání dovolených nebo mezd

Nová verze Money S3 umožňuje hromadné zadávání dovolených nebo mezd
Seyfor, a. s.
01. 11. 2021
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se44
Nová verze Money S3 umožňuje hromadné zadávání dovolených nebo mezd

Aktuální verze Money S3 – 21.900 – přináší užitečnou funkci do modulu Mzdy a personalistika: hromadné zadávání nepřítomností nebo mezd. Kromě toho usnadňuje správu e-shopových kategorií nebo reaguje na novou legislativu ohledně cestovních náhrad za spotřebu pohonných hmot.

Hromadné zadávání nepřítomností a mezd v modulu Mzdy a personalistika PLUS

Když jsme vloni v létě představili přepracovaný modul Mzdy a personalistika s několika novými funkcemi, poprosili jsme vás, abyste nám napsali, jaké další funkce byste ještě ocenili. Téměř 400 z vás žádalo o možnost hromadného zadávání dovolených nebo mezd.

Vašemu přání jsme vyhověli. Pokud nyní vychází státní svátek na čtvrtek a více lidí si bere v pátek dovolenou, můžete při zadávání nepřítomnosti označit více zaměstnanců a všem jim přiřadit dovolenou jediným kliknutím. Podobně pokud například více lidem dáváte odměnu, jenom označíte vybrané zaměstnance a bonus jim přiřadíte.

Díky této novince vám odpadne spousta klikání. Pokud ale pro jistotu chcete, můžete si v Money nastavit, aby vám při hromadném zadávání mezd nebo dovolených každý dotčený zaměstnanec ještě vyskočil v kontextovém okně a vy svou volbu finálně potvrdili.

Podle našich odhadů vám tato funkce ušetří až 50 % času při vytváření mezd – samozřejmě v závislosti na tom, kolik máte zaměstnanců. Nejvíce ji ocení účetní kanceláře.


Všechny zmíněné novinky mají k dispozici jen uživatelé se zaplacenou službou Podpora a Aktualizace 2021. Jestliže tuto službu nemáte aktivní, doporučujeme, abyste si ji zpětně objednali přes svůj Zákaznický portál. 

Jednodušší správa kódů kategorií v E-shop konektoru

Pokud si v E-shop konektoru vytváříte novou kategorii zboží, můžete rovnou při vytváření zadat vlastní kód této kategorie, který zůstane neměnný (nemění se ani při hromadných operacích, změnit ho můžete pouze vy pomocí editace).

Díky této novince si snadněji uspořádáte kategorie podle svých představ a můžete je rovnou zrcadlit na e-shop, aniž byste museli cokoliv upravovat v administraci e-shopu.

Nové náhrady za spotřebu pohonných hmot

Od 1. listopadu se mění náhrady za spotřebu pohonných hmot nebo použití soukromého vozidla při služební cestě, proto jsme v Money S3 aktualizovali částky, které se těchto změn týkají.

Legislativu i nadále sledujeme a jakékoliv další změny obratem zapracujeme, abyste měli jistotu, že při přípravě cestovních příkazů budete vždy pracovat v souladu s aktuálními pravidly.

Novinek a vylepšení je v novém Money S3 21.900 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.