Vše z Money / Produktové novinky/Změny a novinky Money S3 verze 21.900
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Změny a novinky Money S3 verze 21.900

Změny a novinky Money S3 verze 21.900
Seyfor, a. s.
01. 11. 2021
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se37
Změny a novinky Money S3 verze 21.900

Dokument popisuje všechny novinky a podstatné změny mezi verzí 21.801 a verzí 21.900.

Účetnictví

DPH

 • V Seznamu podání u Přiznání k DPH OSS je tlačítko Opravit, které informuje o nutnosti nahrazení nebo opravy Přiznání k DPH OSS. Toto tlačítko se automaticky zapne po provedení změny na dokladech, které spadají do zdaňovacího období daného přiznání a jsou takové povahy, že je potřeba buď nahradit aktuální Přiznání k DPH OSS, nebo opravit Přiznání k DPH OSS z předchozího zdaňovacího období. Opravy se provádí pomocí Karty opravy, kterou zapíšete ručně do přiznání za aktuální období. Tlačítko Opravit je možné zapínat/vypínat i ručně. Po přidání Karty opravy se na opravovaném přiznání automaticky tlačítko Opravit Podle tlačítka Opravit se řídí i upomínky na opravy a nahrazení Přiznání k DPH OSS v Připomínkovači.
 • Připomínkovač nově upozorňuje na termín podání Přiznání k DPH OSS, případně na jeho nahrazení či opravu.
  Podrobnosti naleznete na stránce https://money.cz/novinky-a-tipy/novinky-z-money/prechazite-na-oss-money-s3-vam-usnadni-praci/
 • Účetnictví / DPH / Přiznání k DPH byl podle platné legislativy doplněn nový formulář 25 5401 MFin 5401 – vzor č. 23.

Přehledy a tiskové sestavy

 • Pro tiskovou sestavu Stav závazků a pohledávek ke dni byly vytvořeny nové formulářeFRM, SDZPK_CF.FRM, SDZP_CMF.FRM, SDZAVPOH.FRE a SDZP_CM. FRE, ve kterých se nově tiskne i název firmy dodavatele/odběratele.

Sklad

Sklad

 • Zásoby, které se obchodují na internetu lze na webovou část namapovat 1:1. Použitím funkce bude rozložení kategorií a zásob na webové části odpovídat rozložení v Money S3. Každá kategorie má svůj jedinečný kód, který představuje vazbu mezi Money S3 a webovou částí prodejny. Tento kód kategorie se nezmění ani při přidání nebo odstranění některých skladových skupin, ze kterých při generování vznikají kategorie.

Režie

Mzdy

 • Uživatelé se zakoupeným modulem Mzdy a personalistika PLUS mohou při tvorbě mezd využít novou funkci Hromadného zadávání. Pomocí této funkce lze jednotlivě nebo hromadně pro vybrané zaměstnance zadat Nepřítomnosti a Mzdové položky bez nutnosti otevírat jednotlivé Karty mezd.
  Po zapsání Nepřítomností a Mzdových položek můžete pomocí nového tlačítka Generovat mzdy spustit hromadné generování mezd pro označené zaměstnance. Vygenerované mzdy se rovnou uloží do seznamu Mezd. Podrobnosti naleznete na adrese https://money.cz/navod/hromadne_generovani_mezd/.

Jízdy a cestovní náhrady

 • Na základě Vyhlášky 375/2021 Sb. byl v Připravených seznamech aktualizován seznam Sazby náhrad / Ceny PHM. Aktualizaci seznamu provedete pomocí tlačítka Připravený seznam na tomto seznamu.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení