Novinky z Money / Produktové novinky/Nové Money S3 verze 12.000 je na světě! Aktualizace 2011 vám přináší řadu novinek a vylepšení.
Novinky a špeky v daních
Nabídka webinářů

Nové Money S3 verze 12.000 je na světě! Aktualizace 2011 vám přináší řadu novinek a vylepšení.

Nové Money S3 verze 12.000 je na světě! Aktualizace 2011 vám přináší řadu novinek a vylepšení.
Seyfor, a. s.
30. 10. 2011
Doba čtení4 minuty čtení
Líbilo se3
Nové Money S3 verze 12.000 je na světě! Aktualizace 2011 vám přináší řadu novinek a vylepšení.

Zveřejnili jsme novou verzi Money S3 s označením 12.000 a udělali si tak radost k 21. narozeninám – tak dlouho už se fakturuje v Money! Tentokrát jsme pro vás nachystali celou řadu vylepšení a novinek, které vám výrazně zjednoduší práci.

Při této příležitosti děkujeme betatesterům z řad našich uživatelů za jejich cenné připomínky a návrhy, díky kterým dnes můžeme nabídnout o to lepší Money. Těm, kteří zaslali významné připomínky k připravované verzi, jsme navíc věnovali aktualizaci na rok 2012 úplně zdarma.

DVD s novou verzí 12.000 a tištěným Money News odesíláme právě v těchto dnech všem uživatelům s aktivní službou Podpora a Aktualizace. Stáhnout si ji ale můžete i on-line!

Důležité odkazy:

Největší novinky v programu Money S3 verze 12.000:

 • Nový modul Servis je určený k organizaci, evidenci a řízení veškeré činnosti související se servisem, reklamacemi a opravami v libovolném podnikatelském oboru, od automobilů po bílou techniku. Podrobný popis modulu je na internetu.
 • S elektronickými podáními na MFČR už nebudete potřebovat klasickou poštu. Money S3 umí komunikovat přímo s daňovým portálem ministerstva.
 • Potřebujete radu od telefonické technické podpory (hot-linu)? Zapomeňte na zdlouhavé diktování licenčního čísla! V nové verzi Money S3 najdete na spodní liště programu pětimístné číslo, které k identifikaci postačí.
 • Nová záložka Naše firma vám podá kompletní a integrovaný přehled o všech agendách, které se týkají účtované firmy. Informace o struktuře agendy hezky pohromadě na jediném místě zvýší vaši informovanost a usnadní veškerá nastavení.
 • Podání on-line je propojení se stejnojmennou aplikací České pošty, které vám umožní hravě zvládnout hromadnou rozesílku. Money S3 za vás zpracuje všechny adresní štítky, formuláře a veškerá data navíc archivuje. Více informací najdete v PDF brožuře.
 • Ještě lepší export do Excelu zajišťuje nová funkce Money S3. Kromě jednotlivých seznamů nyní můžete exportovat jakoukoliv tiskovou sestavu včetně např. faktury, přičemž program plně zachová vaše formátování!
 • Money S3 nyní disponuje propojením se službou Logobox, díky které se záznamy vašich obchodních partnerů v Adresáři automaticky obohatí o logo (je-li uloženo v internetové bezplatné databázi).
 • A řada dalších novinek: všechny jsou uvedené na našich stránkách.

Další tipy pro uživatele Money:

 • Chcete mít přehled o všech novinkách Money hned z první ruky?
  Přidejte se k Solitea na Facebooku! Můžete zde diskutovat o programu, pochválit nás nebo naopak poučit, jak to dělat lépe.
 • Modul Skladové analýzy je IT produktem roku 2011! Odborná komise časopisu Computer World jej ocenila po předchozím úspěchu podobného modulu Účetní analýzy v roce 2009. Money S3 tak dnes ve srovnání s ostatními účetními programy obdobné cenové relace disponuje zdaleka nejkomplexnějším řešením typu „Business Intelligence“.
 • Potřebujete zlepšit své znalosti práce s Money S3? Využijte naší nabídky školení a staňte se v Money profíkem. V našich školicích prostorách v Praze a v Brně se kromě vychytávek i základů práce s programem dozvíte více i o novinkách verze 12.000.

Potřebujete pomoc se stáhnutím nebo instalací nové verze?

Neváhejte se obrátit na naši technickou podporu! Pro klienty služby Podpora a Aktualizace jsme vybudovali síť telefonické podpory rozmístěné po jednotlivých pobočkách: vlastní digitální telefonická ústředna vás automaticky přesměruje do call-centra, které má zrovna volno. Díky tomu jsme dosáhli neuvěřitelné dostupnosti telefonické podpory 99 % hned na první zavolání! Náš tip: nezapomeňte využít svůj nový PIN!

Pro telefonickou podporu volejte549 522 503, nebo využijte podporu on-line.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Vyzkoušejte si účetní program
Money S3

Zdarma a se všemi funkcemi

Aktuální webináře
Novinky v DPH 2023
záznam
Daň z příjmů fyz. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Daň z příjmů práv. osob a ukázka sestavení daňového přiznání
záznam
Všechny webináře
Zavřít reklamu
Novinky a špeky v daních