Vše z Money / Produktové novinky/Nové Money S3 verze 12.000 je na světě! Aktualizace 2011 vám přináší řadu novinek a vylepšení.
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Nové Money S3 verze 12.000 je na světě! Aktualizace 2011 vám přináší řadu novinek a vylepšení.

Nové Money S3 verze 12.000 je na světě! Aktualizace 2011 vám přináší řadu novinek a vylepšení.
Seyfor, a. s.
30. 10. 2011
Doba čtení4 minuty čtení
Líbilo se3
Nové Money S3 verze 12.000 je na světě! Aktualizace 2011 vám přináší řadu novinek a vylepšení.

Zveřejnili jsme novou verzi Money S3 s označením 12.000 a udělali si tak radost k 21. narozeninám – tak dlouho už se fakturuje v Money! Tentokrát jsme pro vás nachystali celou řadu vylepšení a novinek, které vám výrazně zjednoduší práci.

Při této příležitosti děkujeme betatesterům z řad našich uživatelů za jejich cenné připomínky a návrhy, díky kterým dnes můžeme nabídnout o to lepší Money. Těm, kteří zaslali významné připomínky k připravované verzi, jsme navíc věnovali aktualizaci na rok 2012 úplně zdarma.

DVD s novou verzí 12.000 a tištěným Money News odesíláme právě v těchto dnech všem uživatelům s aktivní službou Podpora a Aktualizace. Stáhnout si ji ale můžete i on-line!

Důležité odkazy:

Největší novinky v programu Money S3 verze 12.000:

 • Nový modul Servis je určený k organizaci, evidenci a řízení veškeré činnosti související se servisem, reklamacemi a opravami v libovolném podnikatelském oboru, od automobilů po bílou techniku. Podrobný popis modulu je na internetu.
 • S elektronickými podáními na MFČR už nebudete potřebovat klasickou poštu. Money S3 umí komunikovat přímo s daňovým portálem ministerstva.
 • Potřebujete radu od telefonické technické podpory (hot-linu)? Zapomeňte na zdlouhavé diktování licenčního čísla! V nové verzi Money S3 najdete na spodní liště programu pětimístné číslo, které k identifikaci postačí.
 • Nová záložka Naše firma vám podá kompletní a integrovaný přehled o všech agendách, které se týkají účtované firmy. Informace o struktuře agendy hezky pohromadě na jediném místě zvýší vaši informovanost a usnadní veškerá nastavení.
 • Podání on-line je propojení se stejnojmennou aplikací České pošty, které vám umožní hravě zvládnout hromadnou rozesílku. Money S3 za vás zpracuje všechny adresní štítky, formuláře a veškerá data navíc archivuje. Více informací najdete v PDF brožuře.
 • Ještě lepší export do Excelu zajišťuje nová funkce Money S3. Kromě jednotlivých seznamů nyní můžete exportovat jakoukoliv tiskovou sestavu včetně např. faktury, přičemž program plně zachová vaše formátování!
 • Money S3 nyní disponuje propojením se službou Logobox, díky které se záznamy vašich obchodních partnerů v Adresáři automaticky obohatí o logo (je-li uloženo v internetové bezplatné databázi).
 • A řada dalších novinek: všechny jsou uvedené na našich stránkách.

Další tipy pro uživatele Money:

 • Chcete mít přehled o všech novinkách Money hned z první ruky?
  Přidejte se k Solitea na Facebooku! Můžete zde diskutovat o programu, pochválit nás nebo naopak poučit, jak to dělat lépe.
 • Modul Skladové analýzy je IT produktem roku 2011! Odborná komise časopisu Computer World jej ocenila po předchozím úspěchu podobného modulu Účetní analýzy v roce 2009. Money S3 tak dnes ve srovnání s ostatními účetními programy obdobné cenové relace disponuje zdaleka nejkomplexnějším řešením typu „Business Intelligence“.
 • Potřebujete zlepšit své znalosti práce s Money S3? Využijte naší nabídky školení a staňte se v Money profíkem. V našich školicích prostorách v Praze a v Brně se kromě vychytávek i základů práce s programem dozvíte více i o novinkách verze 12.000.

Potřebujete pomoc se stáhnutím nebo instalací nové verze?

Neváhejte se obrátit na naši technickou podporu! Pro klienty služby Podpora a Aktualizace jsme vybudovali síť telefonické podpory rozmístěné po jednotlivých pobočkách: vlastní digitální telefonická ústředna vás automaticky přesměruje do call-centra, které má zrovna volno. Díky tomu jsme dosáhli neuvěřitelné dostupnosti telefonické podpory 99 % hned na první zavolání! Náš tip: nezapomeňte využít svůj nový PIN!

Pro telefonickou podporu volejte549 522 503, nebo využijte podporu on-line.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení