Vše z Money / Produktové novinky/Novinka ve verzi 24.500: Zjištění stavu služby API jedním kliknutím
Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50% končí za:
dnů
hod.
min.
Akce -50 %

Novinka ve verzi 24.500: Zjištění stavu služby API jedním kliknutím

Novinka ve verzi 24.500: Zjištění stavu služby API jedním kliknutím
Seyfor, a. s.
03. 06. 2024
Doba čtení2 minuty čtení
Líbilo se27
Aktualizováno: 11. 07. 2024
Novinka ve verzi 24.500: Zjištění stavu služby API jedním kliknutím

Money S3 přichází s verzí 24.500, která přináší především možnost přímého zjištění stavu služby API prostřednictvím nové ikony. Tato verze je poslední, kterou si budou moci stáhnout uživatelé vybraných starších operačních systémů a serverů Windows. Přečtěte si o všech nových funkcích a zjistěte, jak vám mohou pomoci zefektivnit práci s programem.

Podpora aktualizací pro vybrané operační systémy končí

Rádi bychom znovu upozornili uživatele Money S3 na ukončení podpory aktualizací na novější verze programu pro operační systémy Windows 8 a 8.1 a pro Windows Servery 2012 a 2012 R2. Tato aktualizace je poslední, kterou si uživatelé s těmito systémy budou moci stáhnout. Od června 2024 již nebude možné Money S3 v těchto operačních systémech aktualizovat. Společnost Microsoft již před časem ukončila oficiální podporu těchto systémů a nyní k tomuto kroku přistupujeme i my. Prosíme uživatele, aby to vzali na vědomí a zvážili své další kroky. 

Přímá kontrola služeb API pro uživatele 

Stále pracujeme na vylepšeních systému Money S3, aby bylo používání programu co nejjednodušší a nejefektivnější. Některé změny probíhají na pozadí programu, jiné jsou pro uživatele přímo viditelné. V poslední aktualizaci jsme také upravili připojení k API. Uživatelé nyní mohou sami zkontrolovat stav služby API pomocí nové ikony, čímž odpadá nutnost kontaktovat IT podporu.

Přidali jsme také možnost konfigurovat tzv. „tunel“, který slouží jako adresa pro dotazy z externích sítí do Money S3. Kliknutím na příslušné tlačítko se otevře konfigurační stránka, kde si uživatelé mohou sami nastavit potřebné parametry.

Co je to API

API (aplikační programové rozhraní) slouží k předávání dat mezi různými softwary. To znamená, že místo ručního kopírování objednávek, karet zboží nebo faktur mezi účetním programem a dalším systémem se data přenášejí automaticky, případně stisknutím jednoho tlačítka.

Money S3 obsahuje doplňkový modul API, díky kterému propojíte účetní program například s:

  • e-shopem,
  • fakturační aplikací,
  • skladovým systémem,
  • CRM
  • nebo jiným účetním systémem, který používá například vaše externí účetní.

Informace o délce e-dovolené ihned k dispozici 

Česká správa sociálního zabezpečení začala v systému E-neschopenky poskytovat informace o tom, zda je pracovní neschopnost zaměstnance způsobena krátkodobou nemocí nebo úrazem. Zaměstnavatelé tak mohou zjistit, zda je zaměstnanec nepřítomen např. týden kvůli lehčímu onemocnění, nebo zda nemocenská nemá přesné datum ukončení, což může znamenat delší dobu léčení. Tyto informace budou nyní k dispozici i v Money S3, což pomůže nejen mzdovým účetním, ale i vedoucím pracovníkům lépe odhadnout délku nepřítomnosti zaměstnance.

Verze 24.500 Money S3 přináší nové funkce, které přispívají k lepšímu uživatelskému komfortu. Více informací najdete v úplném seznamu

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Money S3 v akci se slevou 50%
Zjistit více
Akce -50%
platí pouze
do 2.8.2024
Money S3 -50%
Zavřít reklamu
Money S3 v akci se slevou 50%
Akce platí pouze do 31.7.2023.