Vše z Money / Produktové novinky/Novoroční verze Money S3 umožňuje hromadné založení účetního roku nebo dorovnání hospodářského výsledku
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Novoroční verze Money S3 umožňuje hromadné založení účetního roku nebo dorovnání hospodářského výsledku

Novoroční verze Money S3 umožňuje hromadné založení účetního roku nebo dorovnání hospodářského výsledku
Seyfor, a. s.
21. 12. 2020
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se126
Novoroční verze Money S3 umožňuje hromadné založení účetního roku nebo dorovnání hospodářského výsledku

Každý, kdo má zaplacenou službu Podpora a Aktualizace na rok 2021, už může přejít na nejnovější verzi Money S3 – 21.000. V té na vás čeká účetní rok 2021 s aktualizovanými legislativními konstantami i účetními seznamy, možnost hromadného založení účetního roku ve více agendách najednou nebo funkce automatického dorovnání hospodářského výsledku ve výkazech.

Účetní rok 2021 je připravený

Už nyní si můžete v aktuální verzi Money S3 založit nový účetní rok podle legislativy platné pro rok 2021. Legislativní konstanty i seznamy jsme letos opět zpracovali s dostatečným předstihem, abyste si všechno vyřešili včas a nemuseli se tomu věnovat na poslední chvíli. 

Verze zatím neobsahuje mzdovou legislativu, kde stále čekáme, jak dopadne zákon o superhrubé mzdě. Situaci nicméně každý den sledujeme, jsme připraveni na jakýkoliv scénář a během druhé poloviny ledna nové mzdy v Money S3 připravíme. 

Jestliže nemáte pro rok 2021 zaplacenou službu Podpora a Aktualizace, můžete si nový účetní rok založit také. V takovém případě ale negarantujeme, že vyhovíte všem požadavkům legislativy. Proto doporučujeme, abyste si Podporu a Aktualizaci 2021 objednali.

Hromadné založení účetního roku

Pro ty z vás, kteří v Money S3 spravujete více účetních agend, jsme připravili velmi užitečnou novinku – hromadné založení účetního roku.

Jednoduše si při výběru agendy kliknete na tlačítko „Přidat rok hromadně“, vyberete agendy, do kterých chcete nový rok přidat, a navolíte jeho parametry. Tato funkce vám ušetří rutinní práci spojenou se zakládáním účetního roku v každé agendě jednotlivě. Návod, který detailně rozvádí postup vytvoření nového roku 2021, najdete zde.

Automatické dorovnání hospodářského výsledku

Jestliže v Money S3 připravujete výkaz zisků a ztrát nebo rozvahu, musíte částky kvůli státu či bankám zaokrouhlovat na celé tisíce. V takovém případě ale hrozí, že vám pak v rozvaze nesedí aktiva a pasiva. 

Proto jsme do Money přidali novou funkci „Dorovnání hospodářského výsledku“, kterou najdete při tisku výkazu na kartě „Definice účetního výkazu“. Tato funkce pomocí pokročilé logiky automaticky srovná aktiva a pasiva, abyste to vy nemuseli dělat ručně.

Novinek a vylepšení je v novém Money S3 21.000 ještě více. Jejich kompletní seznam najdete pod tímto odkazem.

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení