Vše z Money / Aktuality/Oznámení o změně názvu: Solitea se mění na Seyfor
Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení

Oznámení o změně názvu: Solitea se mění na Seyfor

Oznámení o změně názvu: Solitea se mění na Seyfor
Seyfor, a. s.
21. 11. 2022
Doba čtení1 minuta čtení
Líbilo se13
Oznámení o změně názvu: Solitea se mění na Seyfor

Vážení zákazníci,

je to již více než 30 let, co se začal psát příběh naší společnosti. V současné době zastřešujeme více než 30 značek, zaměstnáváme více než 1 600 zaměstnanců, dosahujeme obratu přes 3,2 miliard korun ročně a počet našich spokojených zákazníků neustále roste.

A protože rozšiřujeme svou působnost na nové globální trhy, potřebujeme značku, kterou lze používat po celém světě. Proto od 1. prosince 2022 měníme svou identitu: Solitea se stává Seyforem.

Z právního hlediska bude přejmenování provedeno změnou obchodního názvu společnosti na Seyfor, a. s. Rozhodným dnem pro tuto změnu je 1. prosinec 2022. 

Spolu se změnou obchodního jména měníme i logo a identitu značky, což zahrnuje i změnu e-mailových adres. Původní e-mailové adresy zůstávají funkční i nadále.

Garantujeme Vám, že prováděná změna nebude mít pro Vás, naše obchodní partnery, žádné praktické důsledky a v plném rozsahu zůstanou zachovány služby, které naše společnost poskytuje. Veškeré obchodní aprávní vztahy zůstávají v platnosti i po změně obchodního jména. Kromě výše zmíněné změny označování společnosti, pak zůstávají v platnosti i všechny kontaktní údaje na zaměstnance.

Dovolujeme si Vás zdvořile požádat, abyste v obchodních dokumentech a ostatních listinách (jako jsou objednávky, faktury, smlouvy apod.) uváděli po 1. 12. 2022 místo Solitea, a.s., již označení společnosti Seyfor, a. s., a to bez ohledu na datum zdanitelného plnění. Tj. primárním kritériem pro volbu názvu je datum vystavení dokumentu. 

V případě jakýchkoli dotazů či podnětů jsme Vám nadále k dispozici na původních místech a e-mailových adresách.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

Martin Cígler
Předseda představenstva

Byly informace v článku užitečné?

Hodnocení pouze pro uživatele našeho blogu.

Ano
Ne
Vyzkoušejte si účetní program Money S3

Aktualizujte si své Money S3

Stáhněte si poslední verzi Money S3 přes zákaznický portál.

Objevte i vy
nová online
školení
Vybrat školení
Zavřít reklamu
Objevte si vy nová online školení